Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Furiael

Komandos premium? WTF?

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz gram sobie dzis wieczorem po przerwie dluzszej, wbijam na serwer i ok, gram sobie komandosem. POzniej na de_nuke jakis lag, rozlacza sie, wbijam spowrotem, mapa dust2 i nie moge juz komandosa, bo klasa premium -_- Ja sie pytam wtf? od poczatku gram komandosem, mam 115 lvl i teraz nabijaj kurde od poczatku, bo nie mam zamiaru bulic za premium, komandos klasa jak klasa, nie ma super specjalow, a jak ktos nieogarnia i daje podejsc do siebie to jego rzecz.

 

Dobra, prosze o zjdecie tego idiotycznego przepisu, albo chcoiaz jak ktos ma lvl 100+ zeby to nieobowiazywalo, bo wxpic od nowa? heh

 

Razz!3L - gracz CoDMoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania mam 107 lvl komandosem i co mam grac od nowa jakaś inna klasa , to bez sensu ja tyle czasu poświeciłem komandosem , a tez nie zamierzam płacić bo morze nie mam kasy, tak jak mówi kolega wyżej kto ma powyżej 100 lvl to nie powinien płacić .:NAPRAWCIE TEN PROBLEM BO BĘDZIE MNIEJ LUDZI GRAŁO:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komandos nie powinien być premium. Sam rambo jest cienki przy innych klasach więc od razu dajmy all premium i będzie porządek xd Jak dla mnie to głupota ;]

Właśnie bym zapomniał, przy wyborze klasy przed każdą jest y ... co do komandosa to nawet mi pisało dziś że nie mam premium xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×