Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WILU-

Skarga na Admina Ali G

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga. Po serverze latają 3 wh z 2 aim a admin sobie gra pisze mu na u@ ze widzę 3 wh i 2 aimy a on nic gra sobie później odpisał mi odwal się ja tu zadze ale bez przesady same skany dostawałem. I więcej graczy się skarżyło .

po 2 grzil mi banem za nic zato ze mu uwage zwrocilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak uwazam, czesem jest 3 cziterow i nie ma reakcji admina... i nie jest wazne ze to jakis nob, dla cziterow nie powinno byc miejsca na serwie, po to do nedzy jestescie Admini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dowod ze gralem??Jak bocie nie wiesz to sie nie odzywaj a wg nie moge zbanowac tak poprostu musze najpierw demko nakrecic na ktorym widac ze cos ma idz poczytaj regulamin admina konfidencie jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz dowod ze gralem??Jak bocie nie wiesz to sie nie odzywaj a wg nie moge zbanowac tak poprostu musze najpierw demko nakrecic na ktorym widac ze cos ma idz poczytaj regulamin admina konfidencie jeden

 

 

No troche kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ale to ty drogi kochany nasz nowy adminie powinieneś pilnować porządku ty jesteś naszym chuckiem norrisem stróżem prawa i kto jak nie ty ma robić te filmiki kurcze to powinna być szybki odział reagowanie a nie jak ślimak kurcze to jest tak ze wszystkich to wkurza jak nie ma admina a cziterów pełno wchodzi admin a i tak to nie pomaga bo nic nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze bylo kilka czitow i na kazdego musialem odzielne demko na ktorym cos widac.Nie nagram odrazu jak sie zrespi przeciez a ze wilus ma problem bo komandos jest na KP to szybko ginal i sie prul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli ustaliliśmy juz ze byłeś fajnie ze nasz ukochany admin kłamie i prosze nie wyzywaj graczy niektórzy są młodzi jeszcze wszystkiego nie wiedzą ale to ty masz być przykładem i nie należy ich obrażać to po drugie a po trzecie no a jest przynajmniej jeden ten filmik nic weź sie do roboty kolego bo strasznie sie gracze na ciebie skarżą ( przepraszam za srogą ale jaką prawdziwą ocene )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam więcej odpowiedzi ani więcej pytań

czekamy na Petrusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja skarga jest ez spowodowana tym ze grales postacia z malym lvl i cie szybko zabijali jak bys mial komandosa tez by bylo co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy petrus nie moze zmienic regulaminu admów, poco demka kręcic. jesli admin jest pewny ze dany gracz ma czity, to niech go zbanuje na 5 minut i ostrzerze, ze następnym razem pernamętny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie broń się teraz klasami wiesz jak było.

A w sprawie klas to pisałem z Petrusem na GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobijacie mnie.

 

demko ważna sprawa bo musi być jakiś dowód w razie skargi na forum, natomiast wszystko ma swoje granice i trzeba szybko i umiejętnie reagować. Ostrzeżenia nie dostaniesz puki co, natomiast staraj się obserwować co piszą gracze i w miarę szybko działać.

 

Po 2 nie będę tolerować na forum chamskich odzywek. Ban na forum = co najmniej utrata admina na serwerze ( nie możesz pisać na forum=nie ma admina).zapamiętajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×