Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arturelloff

podanie arturelloff

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera:arturelloff, ajchuj, dwa, dawniej siwy dym jaki dym siwy dym (gram na różnych nickach) ale admina bede mial na arturelloff

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania):STEAM_ID: 0:0:25495648

Staż gry (Minimum 2 lata):2l

Wiek (Minimum 16 lat): powyżej 15

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień):sporo

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): konto założyłem specjalnie o admina.. ale będę się udzielał jak dostanę

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: ESCN.pl( bylem adminem na wszystkich serwerach), Centrumskilla, cscenter

Znajomość AMXX (x/10):6/10 komendy znam, pluginy coś tam probowałem

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:Chcę nim zostać ponieważ znam się na tym, wiem kto i kiedy gra na wspomagaczach byłem chwalonym adminem na innych sieciach serwerów. Sądzę, ze ten serwer potrzebuje właśnie mnie. Gra tam praktycznie 1 admin (koza08), który sobie nie radzi sam wiec chce mu pomóc, a gram dość często na serwerze więc. Jeśli możecie to weźcie mnie na probe może wypale albo nie.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) tak- przelew

Kontakt: gg: 7077343 / stim: arturek208

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę Cie z serwera, najbardziej z pod nicku "dwa".

Mówisz, że ten serwer Cie potrzebuję :) Oddasz się w jego ramiona, a ja Ci w tym pomogę (...) Jestem na TAK ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, niby nie spełniasz tam coś ale...

 

napisze Ci na pw dane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×