Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Podanie na admina Z!eLu.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Z!eLu.

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): Jak będzie potrzebny podam na PW odpowiedniej osobie ;)

Staż gry (Minimum 2 lata): 5 lat z przerwami

Wiek (Minimum 16 lat): 17

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): 2 miesiące

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): Yyyyy xD

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina wiele razy, na tej sieci również i wydaje mi się, że dobrze się sprawdziłem. Poza tym miałem na innych sieciach, ale niestety one już w większości nie istnieją.

Znajomość AMXX (x/10): 10/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Na serwerze gram często, umiem rozpoznać czitera od gracza ze skillem, bardzo rzadko się mylę.

Wiele graczy mnie zna i myślę, że to nawet lepiej, ponieważ mają ze mną stały kontakt na steam, czy gg i zawsze mogą mnie zawołać, gdy na serwerze jest jakiś gracz łamiący regulamin.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto)

Właśnie tutaj chcę iść na taki mały kompromis, mianowicie. Wyślę sms za 10.98 i zrobię kilka reklam. 11 już zrobiłem, oto link : http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?p=8206#8206

Kontakt: 509103 - GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już 19 reklam, bez jednej, ponieważ te fora robią mi na złość, chyba na 5 wstawiałem i zawsze, albo za dużo znaków, albo za dużo grafiki, może być 19? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×