Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Henry

Ub H33NRY ! ;***

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:H33NRY ! ;***

Twój SteamID/IP: Narazie nie mam, zamierzam kupic.

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):29 Marzec okolo godziny 15:37

Powód bana:Podobno za aima ?!

Nick Admina który zbanował:Z!elu.

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): niestety nic nie mam

Opis sytuacji:Ide z gali na "a" i widze jak Z!elu kampi za skrzynią (widac bylo jego karabin [Lufe]), więc skanowalem po skrzyni i strzeliłem Z!elowi banie i odrazu dostałem bana za to ze mam aima, (nie mialem zadnych czitów) ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Z!elem się zgadzam, ponieważ włączałeś i wyłączałeś aima. Normalnie biegłeś na chama i waliłeś banie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zrobić demko, gdy dostałem bana na ip "na zawsze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam demka, ponieważ gdy tylko wchodziłem na spect gasiłeś aima i tak w kółko.

Jak sami widzicie admin Koza również potwierdził niedozwolone programy u gracza.

Waliłeś same banie na aima i głupio się tłumaczyłeś. Dwóch adminów przeciwko jednemu graczu, hmmm. Nie dałbym Ci bana za darmo, miałem ku temu powód i UB nie będzie w żadnym wypadku.

 

I nie ściemniaj, że mnie zabiłeś przez skrzynie i dałem Ci bana bo wcale tak nie było.

Wywaliłeś chyba 4, czy 5 bani pod rząd w niecałą 1 sekundę, więc miałem podstawy żeby dać Ci bana. Jak będzie trzeba zwołam tu pół serwera i każdy to potwierdzi. Na dość, że chcesz uniknąć bana to jeszcze bezczelnie kłamiesz....

 

Było kilka sytuacji, że wchodziłem na spect to w momencie lamiłeś, albo wychodziłeś z serwa więc jak miałem Ci to udowodnić? SS na aima też nic nie pomoże bo nie udowodnię na screenach, że celownik Ci po baniach lata. Jesteś po prostu szczylem, który nie umie grać i używa programów, które mu w tym pomagają. Jesteś żałosny, jak w ogóle odważyłeś napisać się ten temat wiedząc, że ja mam rację, a nie Ty.

 

W ogóle bana dostałeś wczoraj, dlaczego temat piszesz dopiero dzisiaj? Nie za bardzo rozumiem ... Nie miałeś czasu? Proszę, abyś nie używał kolejnych wymówek na poziomie inteligencji "lemura" jak to kiedyś Petrus powiedział...

Gdybyś nie miał aima na pewno byś bana nie dostał a to, że go miałeś to masz bana, proste. Zbanowałem wielu ludzi, a admina mam dopiero przez 3 dni, wielu z nich również nie podostawało screenów bo biegali na aimie i się kręcili w okół własnej osi... To nawet taki cziter ma trochę honoru i nie będzie pisał z prośbą o UB wiedząc, że źle zrobił.

Widzę, że Ty jesteś na tyle malutki, że jeszcze nie rozumiesz paru rzeczy...

I Twoja wypowiedź, jak miałem zrobić demko, skoro dostałem bana ścięła mnie z nóg.

"NAUCZ SIĘ CZYTAĆ I ROZUMOWAĆ TO DZIECIAKU"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henry nie pier*** !!! Miałeś aima i się nie tłumacz! Wyłączałeś go jak tylko admin Cię obserwował, przykro mi nie zagrasz już na serwerze, cziterze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tak ten typ przeważnie robi tak, że gra i lami to włącza sobie wspomagacza i zapierdziela przez kilka kolejnych rund. Czasami grałem z nim i wiem, że tak robił.

 

Według mnie nie powinno być UB ponieważ nie wstawił żadnych dowodów zakładając ten temat.

 

[ Dodano: 2011-03-30, 15:54 ]

btw. dobre wymówki stosuje koleś ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak honoru widziałem gracza wiem jak było Z!eLu., pełne poparcie, aha mam gdzieś twoje demko na drugim kompie jak tylko dojadę do domu to wstawię.Widać tam wyraźnie 6 bań pod rząd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×