Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Emilek595

admin Zielu;] buahha

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

eeee tam bl to syf nie powinniśmy się tym kierować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jednak na liście jest.

 

[ Dodano: 2011-03-30, 17:19 ]

Jeszcze steam ma 2k10, ja nie chce nikogo oskarżać, ale widoczne fakty mówią za siebie :)

 

[ Dodano: 2011-03-30, 17:20 ]

Niech Z!elu się wypowie, sory za spam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i uznacie to za głupią wymówkę, ale słuchajcie:

 

Jak sami widzicie ban ten jest z października.

Powiem wam szczerze, że dopiero teraz dowiedziałem się o tym banie, jakoś nigdy nie sprawadzałem czy jestem zbanowany...

Steama nie kupiłem w empiku tylko na osiedlu od ziomka, możecie mi nie wierzyć

Nicki na jakich grał poprzednik to:

 

n0Lif3!

DaeVo

Thc <3

 

Tyle co wiem. Hmmm, podejrzewam, że gdybym grał na WH to dawno wyłapał bym bana na tej sieci, a jak na razie go nie mam. Wiele adminów nagrywało mi demka, DaVinci, czy Sajgon, ale po dłuższym przeanalizowaniu stwierdzili, że nie gram na WH.

Nie wiem jaki masz nick w grze, ale to nie jest za bardzo ważne.

W swojej karierze miałem 2 steamy jeden 2k6, który przed 3 miesiącami został mi skradziony i powiedziałem sobie, że nie mam zamiaru wydawać drugiego 50 zł na steama, więc kupiłem za 10 zł. Mogę wam zrobić zdjęcia 2 opakowań steama, na jednym jest jeszcze nowy cd-key przysłany przez Valve, ale niestety nie działa.

CS traktuję jako przyjemność, nie gram żeby być lepszym, gram bo lubię, jak wielu z nas. Od 2 września do 27 grudnia byłem za granicą, ponieważ tam miałem okazję na praktyki i darmową naukę języka niemieckiego, który jest do tej pory dla mnie czarną magią. Jeśli tak wygląda sytuacja to chyba muszę kupić nowego steama bo wstyd mi grać na takim. Ogólnie to uważam BL za syf, ponieważ znam wielu ludzi, którzy są tam zbanowani, a grali czysto. Przykładem jest 2 moich ziomków z osiedla, widziałem ich skill i wiem, że grają czysto. Na BL jak wspomniał jeden z byłych sędziów są dzieciaki, którzy nie umieją rozpoznać WH od Skilla, a Ci sędziowie, którzy się na tym znają nie sprawdzają demek bo zwyczajnie nie mają na to czasu. Proszę również o jakieś dowody, ponieważ BL to nie wszystko. Na sieci gra wielu graczy z banem na BL, ale uważam że grają czysto, bez żadnych programów wspomagających. Jeśli chcecie mnie sprawdzić, możemy zagrać ESL z Wire i pokaże wam mojego skilla, oraz screeny z gry. Innego rozwiązania nie widzę... Na prawdę jestem zaskoczony i w sumie dziękuje Ci za to, że odkryłeś tego mojego bana. Zawsze się dziwiłem czemu na serwerach, na których nigdy nie grałem mam bana, już mam wyjaśnienie. Może to wszystko głupio brzmi, ale nie chciałbym zmarnować czasu, który poświęciłem na ową sieć. Sami widzicie, że angażuję się w sprawy sieci i pomagam administracji jak tylko mogę.

Nie chciałbym, aby moja kariera na tej sieci się skończyła, chciałbym z całego serca tego uniknąć. Gdybym grał na WH, na pewno na jednej sieci nie został bym tak długo, ponieważ było by to dla mnie upokorzenie. Na sieci jestem ponad 2 miesiące i żaden z adminów nie zrobił mi screenów, dlaczego? Bo nie miał ku temu podstaw.

Żaden cziter tak długo nie wytrzymał by na sieci grając na WH, czyż nie prawda?

Nie wiem, poczekam na wypowiedź innych użytkowników i z chęcią będę odpowiadał na ich pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Zielu za to co robi na forum jest dla mnie przykladem. Chcialbym byc taki jak on - ciagle pisac sensowne posty, udzielac sie w kazdym temacie.

Ja tak nie potrafie, nie umiem napisac w danym temacie czegos kto juz prawie ze to samo napisal, na przyklad ;)

 

A co do gry.. Ziela widzialem pare razy o ile sie nie myle na d2 jak jeszcze nie bylem adminem, a on jeszcze go mial - Zielu potwierdz czy dobrze mowie :) i nie zdawalo mi sie nigdy zeby na czyms gral.. Jak dla mnie on jest osoba ktora trzeba tutaj nasladowac, gdyby wszyscy byli tacy jak on, to ta siec nie bylaby jedna z lepszych, bylaby najlepsza.

 

I nie - Zielu nie prosil mnie zebym sie za nim wstawil - napisalem sam to co o nim uwazam :) - to tak dla osob, ktore moglyby podejrzewac ze ktos kogos o cos prosil..

 

 

a i co do BL - pewnie polowa osob tam, ktore maja bana - maja go nie slusznie, a druga polowa, ktora nie dostala bana - powinna dostac. na "scenie csa " robi sie jeden wielki..... syf. dlatego ja juz nawet nie gram na zadnych eslach, gb itd itp. zawsze sie znajdzie ktos kto cos obejdzie..

 

 

a i jeszcze cos.. to jest moj 3 steam. moj pierwszy jak zaczynalem grac w csa 1.6 stracilem - wlaczylem jakies czity, po prostu, zeby sprawdzic, nie wiedzialem wtedy ze strace konto :) chcialo mi sie z tego powodu smiac ale z 2 strony stracilem bezsensownie pieniadze, a konto mialem od kolegi. drugie kupilem o ile sie nie myle na allegro.. i pamietam, ze tez mialem takie cos, jak Zielu pisal. wchodze na serwer i mam bana, a nawet tam nie gralem. wiec prawdopodobnie byl to ban z BL - nawet nie pomyslalem, zeby sprawdzic, czy konto jest zbanowane na BL. teraz z ciekawosci sprawdzilem te konto, czy nie jest, ale na szczescie nie jest :) a tez kupilem je od kogos z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że zielu mówi prawdę, sam kupiłem steama zbanowanego który jest na bl i teraz nie mogę dostać się na większość serwerów, już nie będę mówił od kogo bo ten który mi go sprzedał wie, ale wracając do tematu zielu jest moim zdaniem zbyt zaufaną osobą, żeby oskarżać go o wh i mam nadzieje, że więcej nikt nie będzie sie kierował tą bl bo tak jak mówie to jest syf prowadzony przez gnoi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam bardzo za te komentarze, na prawdę wiele dla mnie one znaczą.

crovean, powiem Ci tak, bądź sobą i nie bierz przykładu z nikogo, rób to co uważasz za słuszne. Bardzo mi miło, że prawisz mi takie komplementy.

Jak na każdym serwerze są gracze, którzy zazdroszczą skilla, to jest normalne, również chciałbym grać jak Neo, czy Taz. Jeszcze dużo, dużo mi do nich brakuję, ale ja CS traktuję jako rozrywkę jak już wcześniej wspomniałem, mam swoje życie prywatne jak każdy z nas.

Poczekajmy na wypowiedź Petrusa, on zrobi co uważa. Nie mam zamiaru tutaj prosić o litość, jeśli wyrok na mnie będzie surowy. Smutno mi by było odchodzić z tej sieci bo na prawdę poznałem tu wiele sympatycznych ludzi, między innymi Ciebie crovean, Sajgona, Petrusa, czy DaVincie'go i wiele innych osób, nie będę tutaj wymieniał wszystkich.

Powiem wam szczerze, że jest to jedyna sieć i jedyne forum, w które tak się angażuję, zawsze miałem "wyjebke" na sieć, czy też forum, nie obchodziło mnie to, ale tutaj jest inaczej. Ta sieć ma coś w sobie, nie wiem co, ale mnie do siebie pociąga. Jeśli dostanę bana na wszystkie serwery to na forum zawsze będę, ponieważ bardzo lubię konwersować z użytkownikami i udzielać się w tematach, o których mam jakiekolwiek pojęcie. Nie uważam się tutaj za jakiegoś "GURU", parę osób mi to zarzucało, ale tak nie jest. Jestem osobą asertywną, czyli umiem wyrazić swoje zdanie, ale także umiem się sprzeciwić cudzej wypowiedzi nie obrażając przy tym nikogo... Na sieci jest parę osób, których wręcz nienawidzę, ale nigdy nie ubliżyłem im na forum całej sieci, takie rozmowy prowadzi się 1on1. Nie będę tutaj mówił kto mi podpadł bo to nie ma sensu, wystarczy, że osoby znienawidzone przeze mnie wiedzą o kogo chodzi...

Zauważyłem, że już kilka graczy zmówiło się przeciwko mnie i namawia innych graczy do tego, aby wyzywali mnie od WH i tracili do mnie szacunek, tutaj też nie będę mówił kto bo nie jestem frajerem... Ten kto negatywnie nastawia do mnie graczy jest żałosny, jest zwykłym zerem, który zazdrości sam nie wiem czego. Zazdrość to jest najgorsza rzecz jaka może być według mnie. Należy się cieszyć tym co się ma, a nie udupiać innych za to, że są w czymś lepsi. Tobie bogu, również dziękuje za poparcie w tej sprawie, ale jestem pewien, że kilka graczy na pewno będzie za usunięciem mnie z tej sieci, trudno. Nie jestem żadnym dzieciakiem, który będzie wyzywał graczy z powodu negatywnych komentarzy w owym temacie, bo uważam to za dziecinadę jakiej staram się unikać. Każdego mogą ponieść nerwy, ja to zrozumiem, ale trzeba wiedzieć kiedy można sobie pozwolić, a kiedy nie. Na tej sieci jestem w stanie zostać do końca, ponieważ tak jak wcześniej wspomniałem ona ma coś w sobie, nie wiem co, ale jest to coś na prawdę fajnego. Może i na forum jest trochę bałagan, może jest dużo cziterów, ale ja również pomagam to zwalczać. Jeśli nie chcecie mnie na serwerze to nie będę grał, ban nie potrzebny, zrozumiem was. Będę banował tylko osoby, które są na forum oskarżane, czyli na serwerze będę tylko na 1 min żeby zbanować poszczególne IP.

Mam nadzieję, że Petrus będzie takie samego zdania jak crovean, czy bogu, chłopak jest wyrozumiały i jestem dobrej myśli.

Wiele osób używa "wymówki" "Kupiłem już steama z banem na BL", ale skąd możecie wiedzieć czy dana osoba łże, czy mówi prawdę? ( M. in. chodzi tu o mnie, ale ja nie korzystam z wymówki tylko mówię całą prawdę) Wie o tym tylko osoba pisząca, którą w tym wypadku jestem ja. Osoby, które będą pisały, że jestem kłamcą, że na pewno mam WH po prostu będę olewał i nie będę na nie zwracał uwagi. Jeśli tak na prawdę to ja byłbym winny bana na BL nie pisał bym nawet tego tematu tylko uciekł bym jak tchórz.

Nawet jeśli założymy, podkreślam "Założymy", że ban na BL jest z mojej winy, to jest on z października. I skąd możecie wiedzieć, że akurat na tej sieci również czitowałem, nie ma żadnego demka, czy screenów, które by to potwierdzały, taka jest prawda.

Nie wiem co tu mogę więcej napisać, czekam na wasze dalsze komentarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się wypowiem, bo to jest dość poważna sprawa.

Według mnie Tema[t], sorry że, piszę temat ale tak się przyzwyczaiłem.

NO więc według. mnie tema[t] nie gra na niczym, jak ja byłem adminem też go sprawdzałem i to nie raz, ale nic mi nie wychodziło z robienia tych demek, cal czas by czysty, czysty, czysty .

Ja tez mam chyba bana na BL i do tego mój steam nie długo zablokują bo mój kochany braciszek wszedł sobie na jakiś tam server i zaczął grać z aimem, only awp czy coś takiego . No ale cóż jemu nie wje** bo jest ode mnie starszy o 5 lat .

NO ale wróćmy do tema[t]a na 99% nie gra na wh. Ten procent to jak jeden do miliona .

Więc Petrus proszę abyś nie kierował się BL i nie banował Tema[t]a . I jak coś to mnie też nie namawiał do tego abym go bronił.

Dobra no to tyle . Petrus nie banuj . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhahahahah.. Crovean... "Jak dla mnie Zielu za to co robi na forum jest dla mnie przykladem. Chcialbym byc taki jak on" Stary ..... Nolife xd ... hahah. Od razu zapisz sie na kurs jak być "Pro gejmerem" Jak dla mnie Z!elu ma wh... Tyle z mojej strony..

 

 

Ps.. Zaraz bd komentarz ziela.. P!0N@ puacze bo go cisne.. itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kozaczkiem, który źle skończy, jutro podjadę sobie pod Twoją szkoła, dowiem się z jakiej jesteś klasy bo mam w ekonomie więcej znajomych niż Ty. Co? W Sosnowcu w szkole Cie gnoili to do DG chodzisz do szkoły? Hahahah.

Mówisz, że mam WH bo nie umiesz przegrywać, za każdym razem jak ktoś Cie zabije mówisz przez mikrofon :

 

" Nie wierzę w to "

" Nie możliwe "

" Tak, jasne "

 

Ani razu nie widziałem żebyś padł i nie odezwał się ani słowem, wiesz czego to dowodzi? Tego, że nie umiesz przegrywać i zazdrościsz mi skilla, taka jest prawda.

Mimo to, że Cie nienawidzę szanuję Twój komentarz, masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrazić więc + ode mnie.

P.S

Miałeś wiele, wiele, wiele okazji żeby zrobić mi ss czy nagrać demko na dd2 only nie zrobiłeś tego, a teraz mówisz, że mam wh? To jest trochę żałosne z Twojej strony.

Wiesz, każdy umie mówić/pisać, ale nikt nie ma dowodów, które pokazywały by, że gram na WH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu czytać wszystkiego xD

 

Wnioski, z tego co zdążyłem.

 

- Nie pisz, o cudach świata, że miałeś 2k6 czy coś tam. Nie ważne co miałeś, ważne co możesz udowodnić.

- Każdy co pisze BL na nie, ma bana na nim albo miał. Mało kto uważa to za syf gdy sprawia to, że gra jest 'lepsza' bez haxów lub osób, które kiedyś na nim grały.

- to, że nikt Cie nie złapał na wh to nie znaczy, że na nim nie grasz. Nic tu nie wmawiam, że grasz, ale w obecnym czasie jeżeli ktoś tylko trosze myśli to nawet jak mu się demko zrobi, ssy a gra na wh to nic nie da.

- grać na wh, a grać na wh to różnica.

 

- ps do pkt 2. Rozwaliła mnie tylko twoja skarga na jakiegoś gracza z powodem bo ma bana na BL? nc

 

bana nie dostaniesz, ale zmień steam lepiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

for aLL ( piszcie krótko, a na temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o cudach, nick steam : ManiaNo_89, skradziony 3 miesiące temu, po co miałbym kłamać... Pseudonim do tej pory jest taki sam "manianoxd" nie wiem jakie zamiary ma osoba, która skradła tego steama, nie za bardzo mnie to obchodzi.

 

to, że nikt Cie nie złapał na wh to nie znaczy, że na nim nie grasz

A ja mam inne zdanie na ten temat. Powiedz mi ile przez te 2 miesiące zostało zbanowanych steamów za WH, czy aima? Nie wierzę w to, że akurat mi by się udało przetrwać, wiele graczy napisało, że kręcili mi demko, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzili, że nie ma co nagrywać bo gram czysto. Ciekaw jestem dlaczego nie ma żadnego demka ze skargą na mnie? Ponieważ nie ma co nagrywać, taka jest prawda.

Wiele ludzi na serwerze piszę, że mam WH, a tak ciężko ruszyć dupę na spect, czy killać się co rundę i nagrać demko 4-5 min? Nie rozumiem tego, każdy umie pisać, ale nikt nie umie działać.

 

Każdy co pisze BL na nie, ma bana na nim albo miał. Mało kto uważa to za syf gdy sprawia to, że gra jest 'lepsza' bez haxów lub osób, które kiedyś na nim grały.

To jest trochę nie po Polsku, że tak powiem, nie potrafię tego zrozumieć, najbardziej tego :

Każdy co pisze BL na nie, ma bana na nim albo miał.

Gdybym miał WH to na pewno grał bym 10x niż gram do tej pory, taka jest prawda. Nie mówię, że jestem jakimś pro elo hajtem bo uważam, że gram jeszcze strasznie słabo, widziałem jak grają inni i mogę tylko pomarzyć o takim skillu.

Tak jak wspomniałem wcześniej, gdybym miał WH nie chciało by mi się nawet tłumaczyć i pisać postów na 6k znaków, ale jak sam widzisz napisałem nie jeden taki post.

Skargę na tego gracza napisałem, ponieważ widziałem jak gra i strasznie podniósł mi ciśnienie i od razu poleciałem na forum pisać skargę. Jak powiedziałem nie uważam BL za syf, ale połowę BL'a tak. Jedni dostają bana słusznie, a drudzy nie, tak samo jak niewinni ludzie idą do pierdla, to są realia. Nikt nie jest doskonały, każdy ma prawo do pomyłki, ale jeśli owe zdarzają się za często prowadzenie takiej działalności nie ma zupełnie sensu. Gdybym miał wypisywać tutaj ludzi z banem na BL z sieci kopytko to zebrało by się ich z 50, mimo to na nikogo nie ma skargi, ale na mnie tak.

Wiecie czemu? Bo jedna osoba strasznie negatywnie nastawia na mnie graczy jak wcześniej wspomniałem. Nie za bardzo mi się to podoba, ale nic na to nie poradzę, muszę się z tym pogodzić i żyć dalej, tak to już jest.

Nowego steama kupię na pewno, ale nie wiem kiedy, jak na razie nie mam nic hajsu przy dupie więc jak na razie nawet nie mam o czym myśleć.

Tyle z mojej strony, temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się wypowiem w tym temacie. Jak dla mnie Z!eLu., jest czysty zdarzyło nam się parę razy grać na dd2 parę razy Z!eLu mnie ukatrupił.Ale nigdy nie miałem wątpliwości co do tego że gra czysto.Co do BL dla mnie to jest jakaś porażka oceniają tam ludzie którzy nie maja pojęcia o czitach. Dla przykładu żeby np neo grał pod jakimś tam nickiem na jakimś zwykłym serwie i ktoś nakręcił mu demko jestem pewien że na bank dostał by bana!! Zaraz się podniosą szumy co ten NS wygaduje fakt nie mam teraz steama kiedyś miałem przepadł nie ważne ale doświadczenie zostało. Wracając jednak do tematu Z!eLu., nie bierz do głowy tego co ktoś mówi i tego co ktoś próbuje wmówić innym (wiem kto dla jasności) są na tym serwie jeszcze ludzie którzy mają swoje zdanie i potrafią je wyrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się mylę, ale uważam, że wielu z was bazuje na wypowiedziach innych, a nie ma pojęcia jak działa bl itp(np. 90% nie zna nikogo kto ocenia demka wysłane na bl, ale mówi, że się nie znają).

 

Moja wypowiedź była powiązana z tematem (ankietą) o bl.

 

Nie mam czasu, żeby się nad tym rozwodzić bo to nie prowadzi donikąd

 

/close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×