Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

przedłużenie czasu wywalania spectów

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat, żeby zwrócić się z prośbą do Petrusa o przedłużenie czasu kickowania spectów. Chce, żeby czas wywalania spectów był przedłużony, ponieważ nie można spokojnie kręcić demek. Dzisiaj widziałem czita, który gra codziennie na czitach, ale dopiero dzisiaj nakręciłem mu demko (sam nie wiem czemu dopiero teraz), zamieściłem je na forum, ale niestety czit nie został zbanowany, ponieważ demko było za krótkie i nie było na nim dużo widać, administrator powiedział mi żebym kręcił dłuższe po 3-4 rundy, ale jak mam to robić skoro po 1 rundzie wywala mnie ze specta?! To nie jest wina administratora bo no na tym demku nie było może tyle widać. Chcę aby czas kickowania spectów był przedłużony chociaż do 2 rund. Poddaje temat do waszej opinni i proszę o szybką odpowiedź Petrusa w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za, żeby wrzucic kogoś na BL lub demko na forum trzeba więcej niż 60sec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No waśnie. Albo nawet jak chcesz coś zrobić innego. Wchodzisz na specta. Przychodzisz i już masz kick^^. A o kręceniu demek już nie wspomnę. Nawet jeśli chcę zrobić ssy i w jednej rundzie nie uda się t w następnej Cię wywala ^^. Proszę H@ o zrobienia coś w tej sprawie.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie wyłączyłem ten plugin, jak znajdę chwilę to go poprawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×