Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wstawaj i walcz

to jest administracja?

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszystkim.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawe ze nie o kazdej porze jest jakis admin na serwerze, no ale ludzie nie da sie z tym nic zrobic?

Albo sie czegos podejmujemy i robimy to co do nas nalezy albo olewka na calej lini:/

Wiadomo kazdemu moze cos wypasc, ktos inny woli pograc z kumplami w piłe czy isc na browar itp itd

Ilu jest adminow na FFA d2 only? 10?

dzis popoludniu nie bylo na serwerze zadnego:/ co druga osoba cisnie na wh albo na jakichs innych wynalazkach...

Petrus ja Cie rozumiem ze sam wszystkiego nie ogarniesz ale wypada sie zastanowic czy nie powiekszyc administracji na serwerach, a co poniektorym otworzyc oczy ze czegos sie podjęli!

 

Proponuje to powaznie przemyslec... Petrus zrobisz z tym co bedziesz uwazał, to jest Twoje i Ty tym rzadzisz...

 

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serwerze dd2 only jest bodajże 4adminów, a więc nie dziw sie, oni nie poświęcą całego swojego czasu grze. Jeżeli tak bardzo ci to przeszkadza to nic ci nie szkodzi na przeszkodzie złóż podanie i po sprawie, sam będziesz adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adminem zostajesz bez przymusy i nie jest przymusem grać gdy go masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doskonale to rozumiem i wiem o co kaman, nie mam 15 lat...

ale ktos kto składa podanie o admina powinien zdawac sobie sprawe z tego ze do czegos go to zobowiązuje... jakis czas na to musi poswiecic.

chetnie bym napisal to podanie, ale wiem ze nie znajde na to czasu zeby pilnowac porzadku na serwerze:/ niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci czemu tu nikt z adm nie gra... Bo kładą lache na ten serwer w sumie im się

nie dziwie... Pierdolniety h@; i Wgl

POZDRo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdro dziecko, boli Cie, że Cie usunąłem z admina? na samego Ciebie było więcej skarg niż na całą sieć. Najpierw naucz się cokolwiek, a później bierz się za adminowanie ( spox amx 10/10 yyyyyyyyyyyy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierdolnięty H@? bo admina ci cofnął ty kurva jesteś jakiś pojebany, było nie robić głupich rzeczy i wgl, nie banować bez powodu, nie spamić itp tak jak to ty robiłeś to był byś admem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RideR że nie masz admina Git;p Bo nie sztuka mieć admina sztuka umieć się nim posługiwać a tobie chyba brakuje lat żeby być dalej adminem. fakt Nie zawsze admin jest;] Alee starają się;] pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co prawda często nie widuję na tym serwerze admina, ale jak już jakiś będzie od razu zaprowadza porządek, rozpatruje skargi, itp. A jeśli gra ktoś na haxach a nie ma admina to co za problem zrobić ssy lub demko? Może to zrobić każdy i wrzucić na forum.

Pozdrawiam Natalia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiły się komentarze, że jest jeszcze dzieckiem i nie jest na tyle dojrzały żeby być adminem. To jest nie prawdą, ja w wieku 12 lat, jak byłem adminem nie było na mnie żadnych skarg, trzeba po prostu być normalnym i wiedzieć co i jak, a jak się na tym nie znasz to się tego nie podejmuj, proste.

Co do tematu, to zgadzam się, codziennie jest SPAM u mnie na gg "Ej, Ty masz adma na DD2 only, bo czit jest" i tak co pół godzinki, gdy wchodzę na gg po 2 dniowej nieobecności to mam 17-20 nieodebranych wiadomości :)

Myślę, że należy coś z tym zrobić, ale z drugiej strony nie możemy nic zrobić, nie będziemy zmuszać graczy do składania podań na admina, bo to jest naciąganie ;)

Więc widzisz, tzw. sytuacja bez wyjścia i nic na to nie poradzisz. Myślę, że z czasem to się zmieni na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ej, Ty masz adma na DD2 only, co czit jest" - Moja wiadomość do Z!eLa .

no co prawda to prawda adminów jest bardzo mało, często jak gram nie ma żadnego a czity latają i to nie tylko ns-y ale i na steamach .

Ale w sumie adminom się nie dziwię, od kąt zaczęło się robić ciepło też rzadko gram, cały czas albo jadę gdzieś z kolegami skuterami albo gramy w gałę, to jest normalne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory trochę mnie poniosło...

UCZEN NEO to nie była moja wina ze ludzie mi spamowali na u@ ze masz czity... sam zobaczyłem ze dziwnie grasz. podobno Admin może robić ss każdemu...

Widocznie Nie... a po 2 to demka chyba sie kręci na steam'a ale z tego co wiem UCZEN NEO nie ma steama albo wtedy niee grał.... Pozdro.

haha nawet Petrus nie dal mi się wytłumaczyć niezle.

 

[ Dodano: 2011-04-03, 21:44 ]

Wiecie czemu nikt tu nie chce mieć Adma?

 

Tu Admin nie wiele więcej znaczy od innych graczy a tak nie powinno być.

 

[ Dodano: 2011-04-03, 21:49 ]

Godzina 21;50. O tej porze powinno być na serwerze full a jest 25/ 20 Mówię wam ta serwerownia padnie. może Cod przetrwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×