Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
prk

podanie prk

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: prk, częściej prawdziwy kiler ma pompe lub samo prawdziwy

 

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): 0:1:22786641

Staż gry (Minimum 2 lata): 3 lata

 

Wiek (Minimum 16 lat): zaraz 17

 

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): około trzy miesiące

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): Na razie niewielka, ale dopiero dzisiaj założyłem konta, a jak to potrzebne to mogę się sporo udzielać.

 

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Serwery ESCN.pl, znam z nich arturellofa, ale również Excello.net, czyli portugalska liga, w której grała cała polska elita, taka jak BenQ.DELTAeSPORTS.COM, Universal Soldiers oraz wiele innych. Adminowałem tam rozgrywki turniejowe, więc mam w tym doświadczenie. Nabierałem również umiejętności pod rękami cZuka w AllGamesLeague.com oraz ESWC.pl.

 

Znajomość AMXX (x/10): 9/10

 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Po pierwsze mam bogate doświadczenie, posiadam liczne umiejętności, potrafię rozpoznać cheatera w bardzo szybkim czasie. Mogę pomóc również w adminowaniu turniejów, czy też pisaniu aktualności (pisałem dla największych w Polsce portali esportowych). Uważam, że jestem właściwą osobą na to miejsce i proszę o danie mi szansy.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) na razie nie

 

Kontakt: gg: 9855733 / steam: pi3tr3k5mul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie na dodatek nie uczęszczasz na forum.. Nie wiesz co się dzieje..

Ale decyzja nie należy do mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2740 prawdziwy kiler ma pompe 03:13:38

371.74

12440 Prawdziwy 00:44:30

116.05

16468 Prawdziwy N1 00:11:16

69.73

18374 Ten Prawdziwy Lubie placki 00:13:16

 

to chyba nie jest za dlugo..

poza tym skladki sa obowiazkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
częściej prawdziwy kiler ma pompe lub samo prawdziwy

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, wcześniej grałem pod przypadkowymi kombinacjami liter typu safsasa, czy ppp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nick " prawdziwy killer ma pompe " lub "prawdziwy" nie wiem do czego teraz Ty sie doczepiles. to brawa za nicki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tutaj o nick.. a o to że nie uczęszcza na forum.. Admin nie jest po to żeby szpanować tylko zaprowadzać porządek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę już nabijał tutaj postów bo to kpina XvAk już twoją wypowiedz widziałem pod sprawą ub.. i tylko śmiesznie nabijasz posty! Nie , nie i zapewne petrus też tak powie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do czego teraz Ty sie doczepiles. to brawa za nicki.

 

Wytłumaczę ci to może tak, jak ktoś już coś w esporcie osiągnie to nie gra już cały czas pod jednym nickiem, z którego jest najbardziej rozpoznawalny, ponieważ gracze wysyłają mu mnóstwo zaproszeń do przyjaciół, a w taki sposób się chronisz przed taką sytuacją. Widocznie za mało siedzisz w tym światku i nie rozumiesz jak jest naprawdę.

 

[ Dodano: 2011-04-04, 17:52 ]

a o to że nie uczęszcza na forum.. Admin nie jest po to żeby szpanować tylko zaprowadzać porządek!

 

Czy pisałem gdzieś, że chce szpanować, spytaj np. arturellofa, czy umiem rozpoznać czitera. Powiedz mi jeszcze jak mam uczęszczać na forum, jak się dopiero dzisiaj zarejestrowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę już nabijał tutaj postów bo to kpina XvAk już twoją wypowiedz widziałem pod sprawą ub.. i tylko śmiesznie nabijasz posty! Nie , nie i zapewne petrus też tak powie!

 

ty nie lepszy za każdym jego postem się wypowiadasz;] o to

jak może nabijać posty skoro ma ich zaledwie 6? Po prostu wypowiada się jak inny tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiada się jak inni tutaj? nie mając pojęcia o tych ludziach!? najs nasj :] typo od dzisiaj dołączył do forum i adminem chce zostać? a tamten odrazu pisze tak? zapewne nawet nie przyczytał tego co on napisał w sprawie o admian..

 

Ps; to jak ty sie dzisiaj dopiero zarejestrowałeś i chcesz zostać już adminem?! widze twoje podejśćie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiada się jak inni tutaj? nie mając pojęcia o tych ludziach!? najs nasj :]

 

Powiedz, czy ty masz pojęcie o "tych ludziach", na pewno nie wiesz o nich wszystkiego, tak jak ja nie wiem niczego o tobie. Czy przez to nie mogę się wypowiadać, sądząc po twoim rozumowaniu uważasz, że tak. To, że ty jesteś dłużej na forum nie znaczy, że jesteś lepszy, więc proszę cię nie odzywaj się już.

 

[ Dodano: 2011-04-04, 18:08 ]

Czy kwestia rejestracji ma coś do tego, mogłem się zarejestrować dopiero teraz, ale na serwerze grałem już pewien czas, a czasem na forum i zaglądałem, to moja decyzja kiedy się zarejestruję, więc nie wiem w czym masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie i jeszcze raz nie dzisiaj wszedłeś na forum i admin.. kpina!!! Tyle mam do powiedzenia zobaczymy co powie H@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie i jeszcze raz nie dzisiaj wszedłeś na forum i admin.. kpina!!!

 

Sądząc po twoim ilorazie inteligencji próbowałbyś aplikować o admina jeszcze wcześniej, ale nie możesz bo nie masz Steam. Powiedz mi byłeś wielokrotnie banowany, więc jaka jest twoja wiarygodność, kpiną jest to, że się w tym temacie udzielasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty bawić się w admina ;] sory steam mogę mieć w ciągu 1 min. PO prostu lubię czytać taką kpinę ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posty to nie wszystko. Nie zmuszam nikogo, aby spamował w offtopic jak nie lubi się udzielać. Są jednak takie działy, do których admin musi zaglądać często i wypowiadać się pod skargami,prośbami o ub itp, dlatego trzeba odwiedzać forum równie często co serwer.

 

Co do admina to nie da się zweryfikować po samym podaniu czy ktoś będzie ogarnięty czy nie.

 

Napisz czy zamierzasz płacić składki czy nie oraz zacznij się udzielać na forum coś poza własnym podaniem. Jak tego nie ma to nie ma co tu spamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak, mógłbym adminować turniej 3on3, jeśli się na niego zdecydujecie, a jak nie to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do spamowania, preferuję otwarty sposób dyskusji, wolę wypowiedzieć się w kilku tematach tyczących się serwerów, aniżeli miałbym spamować w offtopic, tak jak robi to np. natalia416.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oks, dział cziterzy zaprasza. Demka + ip + id i będą się sypać bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×