Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ernest

Rzucanie na respa he

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim chce powiedzieć żę jest taki navros rzuca he na respa przed upłynięciem 10 s zrobcie coś z nim nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"siema wszystkim chce powiedzieć żę jest taki navros rzuca he na respa przed upłynięciem 10 s zrobcie coś z nim nara" Sory ale ortografia "żę" , "rzuca" "chce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper nie nabijaj bezsensownych postow, tylko wypowiedz się na temat, a nie bezsensowne wypowiedzi wnosisz do tematu. Co do gracza to prawda grałem i ciągle rzuca HE na resp, on i Kolos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybek downie sam se posty nabijasz minkami bocie i ciebie to hu obchodzi co ja pisze a ty błędów nie robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper ale z ciebie noob Ernest pisał to bez zastanowienia a tak wogule to "rzuca" albo "chce" to nie są błędy ortograficzne. xD

I przypomnij sobie jaki ty często popełniasz błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nie denerwuj się.Ale popieram cię on rzuca he na respa. I ja nie nabijam postów tylko jestem często na forum.Masz jakiś problem koza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"siema wszystkim chce powiedzieć żę jest taki navros rzuca he na respa przed upłynięciem 10 s zrobcie coś z nim nara" Sory ale ortografia "żę" , "rzuca" "chce"

 

 

Wiem ze nic nie wnoszę do sprawy ale kacper twoja ortografia też jest porażająca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×