Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Owned

Rats

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wprowadzić ograniczenie co do map de_rats. Ta mapa na tym serwerze jest naprawdę grana praktycznie cały czas i da się zauważyć, że wiele osób już zaczyna narzekać.

Jak jest vote to często przechodzimy z de_rats, na de_rats_1337, lub odwrotnie. Toć to paranoja. W kółko ta sama mapa. Trzecia mapa jest tylko inna, rzadko się zdarza by po niej była inna niż rats

Moja propozycja to usunięcie mapy de_rats, a pozostawić 1337, ponieważ jest większa. Wtedy nie będzie jednej i tej samej mapy i może w końcu będzie możliwość grania czasem na innych mapach niż ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem trochę na COD,ale z tego co wiem sami ją wybieracie. Cieszy się ona popularnością, bo sami ją wybieracie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy się, bo łatwo rzucić tam HE. Ludzie nie przestrzegają tego zakazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, to już jest przesada ta mapa jest grana w kółko, rozumiem że może niektórzy ją lubią ale to jest przesada. Dobrze by było gdyby usunięto jednego z ratsów. Wielu graczy dzięki temu by sie dużo lepiej poczuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest wybierana przez graczy, gdyby nie chcieli na niej grać zwyczajnie by jej nie wybierali. Nie chcecie mapy - głosujcie na inną, a nie narzekajcie.. To moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mapa jest wybierana przez graczy ale po co mamy w nią grać 2 raz jak przed chwila grałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga, być może warto by wprowadzić chociażby takie ograniczenie zeby te mapy nie mogły być wybierane pod rząd..( o ile to mozliwe) Z tym się zgodzę, że 40 minut ratsa to za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się również, cały czas też lecą HE na respawn, a jak nie He to rakiety mimo 10 sekundowego nakazu wstrzymania.. proponuje zwiększyć zakres kary do 1h za HE i rakiety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×