Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pawcio

Urozmaicenie serwerów (?)

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Patrząc na obecną sytuacje serwerów, wpadłem na pewien pomysł, który może się przyczynić do rozwoju naszej serwerowni, jeśli odpowiednia osoba, odpowiednio to przemyśli. To tak... Jak widzimy, mamy takie serwery, jak BF2, Zombie, COD, DD2only TP i DD2 only. Od początku nasuwało mi się pytanie. Po co dwa DD2 only? Może jest jakiś tego konkretny powód, jak więcej ludzi woli grać only dd2 albo coś w tym stylu. Ale pomyślcie - ile można jedno i to samo? Dobra, dobra - mamy jeden serwer only dd2, wystarczy? Jak będzie trzeba, dokupi się sloty. Proponuje jeden z owych serwerów (moim tokiem myślenia TP) zamienić na jakiś inny mod, przez co więcej graczy zleci się na naszą serwerownię, a co do tego prowadzi, będzie ona się znacznie rozwijała. Proponuję administracji naszej sieci na wprowadzenie ankiety (o ile mój pomysł przejdzie), żeby to społeczność serwera wybrała, jaki nowy mod chcą zobaczyć na serwerowni. Nastawiam się na ostrą krytykę, związaną z tym pomysłem albo szybkie zamknięcie tematu przez Petrusa, ale warto było spróbować. (przypominam, że nie chodzi o nowy serwer, tylko o zmianę modu jednego z naszych serwerów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co dwa DD2 only? Może jest jakiś tego konkretny powód, jak więcej ludzi woli grać only dd2 albo coś w tym stylu. Ale pomyślcie - ile można jedno i to samo? Dobra, dobra - mamy jeden serwer only dd2, wystarczy? Jak będzie trzeba, dokupi się sloty. Proponuje jeden z owych serwerów (moim tokiem myślenia TP) zamienić na jakiś inny mod

 

Taki powód, że jak jeden jest pełny to można pograć na drugim, a po za tym dlaczego właśnie TP chciałbyś zmieniać? Ja preferuję grę na takim właśnie serwerze, a nie na Only DD2 drugim, na którym jest zdecydowanie za tłoczno, gdzie się ruszysz już przeciwnicy. A ty piszesz jeszcze o dokupywaniu slotów. Jestem w 100 % na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś naszła mnie chec na pogranie na ffa, zagralem 20min i juz odrazu odechciało mi sie grac, ponieważ ciagłe granie dd2 robi sie nnudne proponuje zmienic only dd2 na server w ktorym by byly tylko 4 mapy inferno, awp_india, westwood, i dd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co dwa DD2 only? Może jest jakiś tego konkretny powód, jak więcej ludzi woli grać only dd2 albo coś w tym stylu. Ale pomyślcie - ile można jedno i to samo? Dobra, dobra - mamy jeden serwer only dd2, wystarczy? Jak będzie trzeba, dokupi się sloty. Proponuje jeden z owych serwerów (moim tokiem myślenia TP) zamienić na jakiś inny mod

 

Taki powód, że jak jeden jest pełny to można pograć na drugim, a po za tym dlaczego właśnie TP chciałbyś zmieniać? Ja preferuję grę na takim właśnie serwerze, a nie na Only DD2 drugim, na którym jest zdecydowanie za tłoczno, gdzie się ruszysz już przeciwnicy. A ty piszesz jeszcze o dokupywaniu slotów. Jestem w 100 % na NIE.

Głupi tok myślenia. Jak serwerownia się rozwinie, to możliwe, że i wszystkie serwery będą zapełnione, a wtedy na pewno nie zrobimy 5 only dd2. Podałem tylko propozycję, aby zmienić serwer TP, równie dobrze może to być drugi only dd2, ffa. Chodzi głównie mi o to, że dwa serwery, na których leci tylko jedna i ta sama mapa, się strasznie nudzą. A dobrze by było wprowadzić coś nowego, co przyciągnęło by nowych graczy na naszą serwerownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzie jest w sumie zawsze full, na d2 only full.. na tp nie ma ludzi, na bf2 nigdy fulla nie widzialem.. zombie to samo. wniosek? ludzie chca grac najbardziej na d2 only i codzie. wiec po co zabierac to, gdzie najwiecej ich jest?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie poradzę, że gra na dd2 Cię nudzi. Nie masz pojęcia o rozkręcaniu serverów.

No chyba, że wolisz grać 2 vs 2 na servie, bo tak zostanie po zmianie moda.

 

Nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×