Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bTq21

Podanie o admina bTq.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: to roznie ale najczesciej to bTq.

Steam ID - Wymagany STEAM_0:0:17517230

Staż gry (Minimum 2 lata): 5 lat

Wiek (Minimum 16 lat): 19

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień):Spedzam na tym serwerze wiekszosc swojego czasu ktorego poswiecam na Counter Strike

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):Tutaj jest problem..

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Mialem admina na wielu serwerach Utechnika, CSSERWER a reszta mniej znane

Znajomość AMXX (x/10): 9 napewno

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Jestem ogarnietym graczem ktory wie jak brac sie za ludzi ktorzy uzywaja jakichkolwiek wspomagaczy typu '' WH'' i '' AIM'' Jedna zasada najpierw patrze czy rzeczywiscie cos ma a potem sadze

Czy będziesz płacił składki? Moge placic przelewem sms nie gra roli

Kontakt: Steam- Trybek1992, GG 12990948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, ale jaki masz nick na cs? Posiedź też trochę na forum... , ale ogólnie na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze grasz od 3 dni. Łączny czas spędzony na serwerze wynosi 03:15:45.

Jestem na NIE, dołączyłeś na forum dzisiaj, masz tylko 1 posta.

Ludzie, w podaniu piszę że masz mieć 20 postów, jeśli nie masz to nie pisz w ogóle. Na serwerze masz grać minimalnie 1 tydzień, więc również nie spełniasz tego wymagania.

Jestem stanowczo na nie, ponieważ denerwuje mnie to, że przyjdzie jakiś ziomek, który gra od 3 dni i piszę podanie nie spełniając wymagań na administratora... Takie coś powinno być od razu zamykane!

Widzę, że ludzie robią się coraz głupsi, na prawdę - to nie jest śmieszne. Sami widzicie co się dzieje, iloraz inteligencji grubo poniżej 0. Nie mam zamiaru tutaj ubliżać, ale piszę to co widzę, taka jest prawda. Zastanówcie się zanim coś napiszecie bo jedyne co robicie to się poniżacie. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zilu nie wiem jak cudem gralem 3,45 jak gralem o wiele wiele wiecej czasu na tym serwerze tylko ze na ns a nie steam :) wiec sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Jak nie wiesz jak to sprawdzałem to mi tu nie burcz. Sprawdzałem ile grałeś na nicku bTq. i na Steam i na Non Steam.

Nie zmienia to faktu, że grasz na serwerze od 3 dni, więc nie spełniasz wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge się wtrącić. Klose "bTq."dzisiaj zbluzgał mnie od nie wiadomo czego :) Widać ze brakuje mu kultury.... nie będę go cytował .. szkoda słów ale taki gracz na admina nie zasluguje. Niby ma 19 lat ale na serwie tego nie było słychać po tym co mówił ;]

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po udzielaj się troszkę na naszej sieci;) wtedy będzie ok

 

na razie close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×