Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Regulamin serwera, oraz wymagania na admina !

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy użytkownicy !

 

Zauważyłem, że w dziale ogólnym Regulamin, który znajduje się tutaj http://cs-kopytko.pl/viewforum.php?f=125 jest tylko regulamin forum i regulamin admina, a gdzie regulamin serwera!?

Ludzie nie wiedzą co mogą, a czego nie... Ja wiem, że nie każdy czyta regulamin, ale na pewno jest również kilka osób, które z chęcią się z nim zapoznają. Mógłbym stworzyć owy regulamin, oczywiście jeśli Petrus mi na to pozwoli. Nawet mogę przedstawić jakie miałby punkty.

 

Regulamin serwera :

1. Używanie wulgaryzmów na serwerze jest surowo zabronione (cenzurowanie słów np. kur*a, również będzie karane banem od 5 min do 1 h)

2. Admin zawsze ma rację, jeśli się z czymś nie zgadzasz masz od tego forum.

3. Używanie wszelkich niedozwolonych oprogramowań do Counter Strike 1.6 zakończy się trwałym banem na serwerze.

4. Każdy gracz ma prawo do wyrażenie swojej opinii na czacie, oczywiście nie ubliżając przy tym innym.

5. Nadużywanie mikrofonu będzie karane banem od 3h do 5h. (Mikrofon +16)

6. Bezpodstawne oskarżanie o czity będzie karane kickiem, w razie takiego samego zachowania po upomnieniu ban od 5 min do 1h.

 

Kilka innych by się jeszcze na pewno wymyśliło, nie mam za bardzo do tego głowy dzisiaj ;)

 

Nie będę zakładał nowego tematu, ponieważ mam jeszcze jedną ważną sprawę.

 

Mianowicie chodzi mi to żeby zmienić trochę wymagania na administratora. Jak sami widzicie na forum są podania, nie godne naszej uwagi, taka jest szczera prawda. A więc żeby było nam łatwiej ocenić starania gracza itp. wprowadził bym nowe wymagania.

1. 100 + postów

2. Spędzony czas na serwerze (Minimum 2 tygodnie).

3. Czas on-line na serwerze (Minimum 30 godzin).

4. Na forum przynajmniej od 2 tygodni

5. Wiek 16+

6. Mikrofon

 

Przez ostatni tydzień, może dwa na forum są podania graczy, którzy zarejestrowali się dzisiaj, grają od 3 dni i łącznie 2-3 h.

To jest porażka ! Ja osobiście wprowadziłbym nowe wymagania żeby było z czego wybierać, a gdy chętny na administratora nie spełnia wymagań temat od razu powinien być zamykany.

Gdyby wprowadzić w życie takie coś myślę, że może dłużej czekali byśmy na podania, ale jakby ktoś już napisał to myślę, że większość osób była by na tak, ponieważ widać zaangażowanie.

A nie tak, że ziomek dołączy dzisiaj nabiję 20 postów w OFFTOPIC i piszę podanie na admina grając na sieci od wczoraj. Sami powiedzcie czy to nie jest żałosne? Jak dla mnie to bardzo.

Chce żeby ta sieć miała dobrą reputację, oraz porządek na serwerach. Ostatnimi czasy w ogóle nie gram w CS'a, ale widzę co się dzieję bo na forum jestem codziennie po kilka razy.

Pisząc ten temat po prostu chcę pomóc i mam nadzieję, że temat ten będzie dobrze przedyskutowany ;)

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wprowadzeniem tych zmian, ale proponuje by ten regulamin był na forum i podczas wejścia na serwer w tym początkowym oknie. Wymagania na administratora hmmmmmm, może troche mniej postów jakieś 50 wymagane i dla mnie ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to stwórz taki porządny regulamin na servery FFA ( dd2, Bf2, cod), osobne. Postaram się je dodać na forum oraz na serverach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×