Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PROrok

Skarga na Avlona

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , jestem jednym z graczy serwera COD na , którym jest admin , który jest nie ogarnięty.

 

Opis sytuacji :

 

Więc rozgrywała się mapa de_westwood i kiedy go strzelałem zaczął się cofać , aż w końcu przestało go widać podchodziłem pod scianę a tu nagle ... HEADSHOOT więc zapytałem czy nie ma WH ten ... dał mi Kicka wszedłem jeszcze raz i znowu się zapytałem ... Ban 4 godziny powód : Idz na forum ... opis był taki , poniważ oznajmiłem mu , że jeśli zbanuje mnie za taką rzecz napiszę skarge i oto ona . Proszę o chwilowe zawieszenie admina dla tego gracza.

 

PS: Wykorzystuje adma , SS nie mam bo mi Cs się wyłączył sry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę tolerował takiego zachowania od dziecka co ma 14 lat z tego co widzę szkoła się kłania bo nawet nie umiesz napisać mojego nicku dobrze ... straszysz możesz kolegów z szkole a nie mnie dostałeś upomnienie wiec mogłeś zamknąć buzie ale to twoja wola ss ja mam jak chcesz :

95888254.jpg

Na drugi raz dam ci na więcej bo nie będę się cackał z takimi jak ty... a tak na boku masz jakieś dowody bo pierwszy raz cie widzę na cod i kozakujesz a ledwo z pieluch wyrosłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że mu dałeś bana nie będzie oskarżał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś sie czy ma WH? no chyba to nie było tak

po każdej rundzie pisałeś "AVELO WH" czy coś takiego i dostałeś kicka

wróciłeś i dalej go oskarżałeś więc nie dziwie sie że ci dał bana

tym bardziej że on nie miał WH...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskarżałeś go bezpodstawnie więc mógł Cie upomnieć, zrobił to dając Ci kicka. Wróciłeś na serwer i robiłeś nadal to samo to dostałeś bana, ale nie powinien być na 4 h tylko na 1-2 h jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×