Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kokoszka

Kokoszka-przeprosiny

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym przyznać się do winy. Gralem na wh przez co jest mi bardzo głupio. Nie wiem na co

liczyłem. Myślałem, że mi się upiecze, że nikt mnie nie złapie? nie wiem ;/ Przepraszam. Chcialbym Was prosić o drugą szansę.

Jako przeprosiny chciałbym sponsorować jeden z serverów. Dziękuję i przepraszam. Obiecuję, że już nigdy tego nie włączę. W razie jakichkolwiek

Wątpliwości, możecie mnie w każdej chwili sprawdzać. Obiecuję, że się poprawię ;)

pozdrawiam i liczę na zrozumienie. Wh włączyłem jedynie z ciekawości ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... na wh na pewno grałeś przez jakiś czas, a może nawet zawsze. Nie wierze Ci, że ściągnąłeś i akurat tej chwili jak je sprawdzałeś miałeś ss'y czy tam demo. Jak dla mnie nie powinieneś mieć drugiej szansy, ponieważ fakty mówią za siebie, nie dość że byłeś adminem to jeszcze grałeś na wh. Ja myślę, że nie powinieneś grać u nas, bo byłoby to nie sprawiedliwe wobec innych. Co do sponsorowania serwera myślę, że Petrus sam daje rade, więc nie widzę takiej potrzeby. Moim zdaniem ban zostaje i nie wracasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wh uzywalem od poczatku gry...to czemu niby teraz zrobiliscie ssy?bo akurat tylko na tej chwili mialem wh, a tak to wgl nie mialem ale trudno zobaczymy co inni powiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem zatargi z tym graczem, ale jakoś się pogodziliśmy mam nadzieję. Przeprosił, ma tak zwaną pokutę (sponsorowanie serwera), ja bym mu wybaczył, ale jeszcze raz i wylatuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale grałeś na nim. Ub nie powinno być, bo są zasady i trzeba ich przestrzegać. Tobie damy ub, nagle zgłosi się następny 10 osób o ub, bo Kokoszka dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się zgłosi 10 osób co chcą sponsorować server to będzie miło xD! :D niech się więcej osób wypowie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Petrus, jeżeli on by płacił to dobrze wiemy, że byś na tym nie stracił. Lecz nie zapominajmy, że grał on na wh. Chcę przeprosić pieniędzmi... Nie obraź się Kokoszka ja do Ciebie nic nie mam, ale ub nie powinieneś dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, myślę niech inni powiedzą co o tym sądzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem mozemy dac mu druga szanse.

Poniewaz nie kazdy bylby do tego zdolny by przyznac sie do winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ub :P Jeżeli ktoś zobaczy podejrzaną grę to kręcić demka itp.

 

czekam na wpłatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×