Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
malesiak

[Podanie] Malesiak - podejście nr2

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

PODANIE O ADMINA - podejście nr2.

 

Nick z Serwera: malesiak

 

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): STEAM_0:0:4155950

 

Staż gry (Minimum 2 lata): 9lat ?

 

Wiek (Minimum 16 lat): 24

 

Czas spędzony na Serwerze:

Teraz jakieś prawie 7h ;)

 

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):

Aktywność na forum została już poprawiona. Ponad 20 postów mam i warto zwrócić uwagę na efekty "walki" z cheaterami w dziale "Cziterzy".

 

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:

Wielokrotnie swoje serwery lub adminy. Od jakiegoś czasu admin nie podnosił mojego "ego", więc nie starałem się o taki zaszczyt, ale na tym serwie bez admina to jak bez monitora...

 

Znajomość AMXX (x/10): 8/10

 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:

Gram często i niestety trafiam na Cheaterów. Grzeczne pytania czy sugestie nie pomagają, aby przemówić takim osobom do rozsądku. Nie spełniam warunku aktywności na forum, bo dopiero teraz zdecydowałem się na ten krok. Nienawidzę osób psujących zabawę. Owszem, mogę wyjść i zmienić serwer, ale czemu to wtedy służy? Gdy tylko będzie taka potrzeba, chcę mieć możliwość pozbycia się takiego delikwenta, który psuje grę mnie i reszcie graczy.

 

Czy będziesz płacił składki?

Oczywiście. Nigdy tego nie chciałem robić, ale w tym momencie jestem gotów się poświęcić dla wspólnej idei. Na pewno nikt nie będzie żałować... jedynie Ci co lubią oszukiwać, mogą odczuć moją aktywność :>

 

Dlaczego w tak krótkim czasie ponowne podanie?

Ponieważ udowodniłem swoją chęć eliminowania cziterów z serwera, wyłapując ich i wrzucając dosyć jednoznaczne materiały udowadniające oszustwo. Aczkolwiek mam ochotę grać, a nie bawić się w detektywa i nonstop nagrywać, ginąć, nagrywać, pakować, kompresować, wrzucać na ftp i potem na forum zakładanie tematu. Wolałbym trochę prostsze narzędzie...

 

 

Kontakt:

malesiak@plusnet.pl

PRIV na forum >> KLIK <<

[/u][/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje "jednoznaczne materiały" były zamykane, co do jednego, ponieważ nie stosowałeś się do wzoru, nawet regulaminu nie znasz, więc nie wiem czemu w ogóle piszesz podanie. GRUBE NIE ODE MNIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że angażujesz się w to wszystko. Pobądź z nami trochę dłużej, a potem składaj podanie, ja tak sądze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ;p ja byłbym skłonny dać szansę. Puki co spełnia regulamin, a przetestować go można.

Regulamin forum i admina tak czy srak będzie musiał spełniać jak będzie adminem, bo inaczej wyleci.

 

wypowiadać się jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymagania spelnia, więc nie wiem oco sie czepiacie. Admin sie przyda bo teraz czesto gram na dd2 i szlak mnie trafia jak gra 5 cheaterow!!! TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za racjonalne wypowiedzi, ale pozwolę sobie odpowiedzieć Zielowi.

 

Działasz trochę niekonsekwentnie. Nie wiem kiedy nastąpiłem Ci na odcisk, ale widzę Twoją niechęć do mojej osoby.

Na "dzień dobry" wrzucam 3 cziterów i ładnie ich banujesz. Wczoraj wrzuciłem 7 typa z oczywistymi czitami, poświęciłem na prawdę sporo czasu na to, aby przygotować pod wzór te osoby. A Ty dzisiaj wchodzisz i w zasadzie jednym ruchem masz mój wysiłek w "pupie". "Brak wzoru, zamykam!". Wiesz jak to mnie zirytowało? Przejrzałem inne tematy i banujesz gdy nawet gdy jest niezgodny wzór.

Dlaczego "BRAK WZORU":

- Brak mojego nicka - zapomniałem za pierwszym razem, a ja ZAWSZE gram jako malesiak (+ ewentualnie coś w "< >" ),

- Tylko na speedyshare.com - Wrzucam na SWÓJ hosting, bo jest mi łatwiej tak wrzucić na FTP, niż czekać aż mi się uplouduje na zagraniczny serwis przez przeglądarkę. Zresztą poświęcam swój transfer i swoje miejsce na serwie...

- Opis sytuacji - Jeszcze nie trafił mi się taki cziter, aby była potrzebna wnikliwa analiza... Typy wbijają i wymachują czitami na lewo i na prawo, więc też uważam za bezcelowe opisywanie "0:40 w 3 rundzie - zabija z aimem".

Prosiłbym, abyśmy szanowali na wzajem swój czas. Wzoru można ostro pilnować, gdy ktoś prosi o "UNBANa", a nie gdy Ktoś POMAGA, aby serwer był przyjemniejszy do grania.

 

Dziękuje za opinie - te pozytywne, ale także i te mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale wzór obowiązuje od wczoraj, więc jak nie wiesz to się nie odzywaj. I od wczoraj każda osoba nie stosująca się do wzoru przy składaniu skargi na czita będzie miała zamykane zgłoszenia, rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ale wzór obowiązuje od wczoraj, więc jak nie wiesz to się nie odzywaj. I od wczoraj każda osoba nie stosująca się do wzoru przy składaniu skargi na czita będzie miała zamykane zgłoszenia, rozumiesz?

 

Rozumiem, rozumiem. Dosyć ciężki ton wypowiedzi reprezentujesz. Mimo iż jest nowy wzór, którego nie zauważyłem - będę się teraz do niego stosować skoro to tak ważne, ale nadal uważam, że jeżeli ktoś z nieprzymuszonej woli, przestaje grać, STARA się nagrać demko jak ktoś się świetnie bawi, potem męczy się, aby wrzucić to na forum, a w nagrodę dostaje zamknięcie tematu. Brakuje, żeby dostał jeszcze warna lub bana ;)

Chodzi mi o sprawiedliwe podejście do tematu. O unbany można się czepiać wzorów, czy skarg na adminów/graczy, ale jeśli dotyczy to cziterów - to chyba WSZYSTKIM zależy na tym, aby było ich jak najmniej. Przyznasz, że moje zgłoszenia wcale nie odbiegają jakoś drastycznie od wzoru, a wszystkie informacje są ładnie podane na talerzu.

Zielu, zejdź z piedestału władzy i pochyl się nad takim szarym, zwykłym użytkownikiem jak ja i spójrz na to trochę z innej strony. Wszystkim będzie żyło się lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak, dajcie mu spokoj niech sproboje :) tez podanko zlozylem :) bo mnie przerazaja Ci co czituja, on by byl nocnym adminem , ja dziennym,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jestem na tak, demka kręcisz aktywny jesteś, wiec na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennym też byłbym ostatnio;)

 

@Zielu, teraz grają 24osoby, ale wbił "Stalin[ZSRR]" i znowu odechciewa się grać. Stalina wrzuciłem wczoraj do "Cziterów", gdyby dostał bana to problemu by nie było. Demka nie ma co opisywać bo to aim+wh jak się patrzy... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak ,ale pograj jeszcze troche dłużej na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dam szansę, zobaczymy czy się sprawdzisz.

 

napisz na pw jaka forma płatności Ci odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×