Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OZi

ban - OZi

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: OZi

Twój SteamID/IP: 83.9.43.40

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 26 kwietnia 1:20

Powód bana: "czitujesz "

Nick Admina który zbanował: engel.exc (nie pamiętam nicku, coś takiego miał ; p )

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): Niestety gdy robie screeny mam czarny ekran, nie wiem dlaczego tak sie dzieje.

Opis sytuacji: Dotałem bana od owego administratora za wall hack, tak przypuszczam. Nie powiem, że mnie to nie wpieniło, bo gram zaledwie 2-3 dni w CS wszystko legal. Pro admin się zdenerwował, za to, że go zabiłem headshotem. No w sumie farciarsko, ale z tego co mi wiadomo nie banują nigdzie za takie rzeczy... proszę o un i zastanówcie się kogo banujecie. Koleś biega z AIM, WH i napieprza równo wszystkich, a normalnych graczy banują, gdy tylko dostaną od nich head'a. Przepraszam, ze nie mam ss, ale czarny ekran się robi jak robie screeny ( mam viste ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa każda wymówka dobra bez ub. Brak Ssów to nie nasza wina że ssy są czarne.

 

Człowieku nei denerwuj mnie, żadna wymówka, mówię prawdę. Postaw się w mojej sytuacji, jak mam to ku*wa udowodnić, że gram bez cheatów !?

 

 

@OZi, ale to nie TY masz zrobić screeny;) W folderze cstrike, masz już zrobione przez admina :) Wystarczy, że je tutaj wrzucisz...

 

No to pogratulować adminowi, nie mam w folderze żadnych ss z cs-kopytko, są jakies ssy z innych serwerów, moge je wrzucić, tam widać, że nic nie mam. :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi, grasz 3 dni, a wyglada jakbys gral z rok, bania z ak ze 100 m jednym strzalem, pozdro .. I ja Cię obserwowalem 2 dni.. Dla mnie to było widoczne.

Druga sytuacja to taka :

Koles z ct idzie w polowie dlugiej po cichu, a ozi, czekal na niego caly czas. Dziwne troche, ciekawe skad wiedzial.. Widzialem troche, ze celowales przez sciane. Dla mnie to niemożliwe, trzy dni grac i tak dobrze grac... -.-

 

 

A, i ta bania to nie był jeden raz. Jakby co, zeby nie bylo, to nie jestem taki, ze ktos mi heada walnie i od razu od haxow wyzywa.

Grasz dwa dni, a juz Ci ktos ssy robil? He?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×