Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DaVincI

Problem ze steam RATUNKU!!!

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wyglada tak:

zawsze zostawiam wlaczonego steama wchodze po 2 h na kompa i pisze mi ze moje dane utracily ważnosc i prosi mnie o ponowne logowanie wiec loguje sie ponownie i sie nie da pisze ze nie ma takiego konta klikam na odzyskiwanie konta i prosi o kod weryfikacji i sekretne pytanie i te obie rzeczy maja zostac wyslane na maila wchodze na maila ale nic nie ma i o co kaman??

jesli ktos mial taka sytuacje lub wie co mozna zrobic prosze o kontakt na gg 977885 , pw lub tu odpisac:)

z gory dzieki

 

DaVincI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mi ktoś zajumał steam, ale sytuacja wygląda tak, że kod przychodzi i pytanie, ale jak wpisuje na steam to nie działa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mi kod wg nie przychodzi.a odrazu jak wyskakuje ci okienko do wpisania kodu wchodzisz na maila i masz te dane wszystkie?? czy musiales czekac troche na maila??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy to macie ciagle jakies problemy z tymi steamami mi jeszcze nikt nigdy steama nie ukradl a tu co chwile slysze ze komus steama ukradli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłam to, żeby mi przyszedł kod na e-maila ( przychodzi tak po 5 minutach, mi bynajmniej) i jest tam ten kod kopiuje go i wklejam do odpowiedniego miejsca na steam i odpowiadam na pytanie tylko, że pisze coś w stylu steam nie może teraz zrobić tej czynności spróbuj pózniej. Próbowałem i nic, a ten typ dzisiaj grał, niech sobie weżmie te konto, lecz ciekawi mnie tylko jak on mógł mi je zabrać? Tak właściwie kupuję sobie nowe konto, Tobie też radzę, bo wątpie, żeby było inne rozwiązanie... Chyba 15-20 zł Cię nie zbawi :]

@ edit

Heh ja to mam w życiu szczęście do allegro ;D Steam, który dziś kupiłem z pomocą Kochasia jest zużyty, gość przesłał zużyty klucz. Piszemy na allegro, ale na razie nie ma żadnej odpowiedzi...

Jaki ten świat jest okrutny. Life is brutal... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie jak mógł ukraść te konto, jakim sposobem...

Żadnych pasów nikt prócz mnie nie znał, na żadne linki nie wchodziłem, nic nie wypełniałem. Jakim sposobem on to zrobił? Patrząc na jego wyrazy ortograficzne to ma chyba z 12-14 lat :]

@ edit

Ja teraz nie żartuję, lepiej mnie usuńcie ze steam, bo Davinci był w moich znajomych, może to ma coś wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koza powiem ci ze wiem o co kaman juz. konta mamy skradzione to na bank.

Wczoraj kolo miedzy 1 a 2 dostalem link od ciebie ( wiec myslalem ze link jest czysty ) wszedlem bo myslalem ze to koza a koza juz od 23 nie mial konta o czym niewiedzialem i konto poszlo sie jebac. Wlasnie kochas mi pisal ze dostal odemnie tego linka kiedy ja juz od jakiejs 14 tak mi sie zdaje nie mam konta i wszystko jasne

po imprezie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie moja wina, ale w pewnym sensie przepraszam za tę sytuację ;(... Nasz kumpel 1337 na 100%, bo to on mi przesyłał ten link. Kurde co za frajer najpierw chce, żebym grał z nim mixy itp. a później oszukuje... Usuńcie mnie ze steam jeśli mnie na nim macie, bo Wasze konto również może być zhackowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KoZa powiem ci szczerze jest dużo hakerów na świecie. Oni to mają jakieś sposoby do tego... Sam nie wiem ale mają.

Dobrze a co do tematu to powiem ci tylko tyle, kup sobie nowego Steam'a.

Pewnie ktoś ci Hakował.

Lub źle wpisujesz login lub hasło wszystko możliwe...

No ale wiem, że masz po koncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się klika w jakieś nie pewne rzeczy. Więcej uwagi i przestrogi moi drodzy.

 

www.steampowered.com <- a spróbuj przez tą stronę odzyskać hasło/zalogować się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu 1337 przesłał mi w niedzielę bodajże pewien link z pretekstem " COD Black Ops za free na tydzień " tak sobie wszedłem zobaczyć co to. Wszedłem, wyszedłem i wczoraj patrzę, pisze " nie możesz połączyć się z kontem steam, ponieważ jest ono używane na innym komputerze" Czuję się winny, więc serdeczne przeproszenia ode mnie DaVinci.

@ edit

Tak Malesiak, ale ten gość zdawał mi się w porządku, znałem go przez pewien czas, no ale cóż świat niestety roi się od frajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom i konto stracone temat do zamkniecia aha i mnie tez raczej kasujcie bo tez mam skradzione i nie odczytujcie zadnych linkow odemnie

 

edit

Koza przestan nie mam zalu to nie twoja wina a wie ktos gdzie mieszka 1337??

bo chetnie go odwiedze i nie dal konta ale dla zasady :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie wiem:P.

no to temat do zamknięcia.

Bye Bye:)

 

@edit______________

Koza to napewno przez ten link. Nigdy nie wież, że jakaś gra własnie ta co napisałes jest za free. Ona dużo kosztuje to od kiedy za free?

Temat Do Zamknięcia1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie pomyślałem o tym..., ale każdy popełnia błędy, ja akurat byłem głupi, ale DaVinci mógł wierzyć 1337 z mojego konta. Też wali mnie te 20 zł tylko z chęcią zobaczyłbym jak ten mały frajer dostaje po ryju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos zalatwi adres i nazwisko to nakrece ci filmik jak dostaje po ruju :)

nie za konto ale dla zasady :)

jak ktos cos wie to pisac na gg;P

 

edit

i nie spamowac juz bo petrus nam leb upier...:)

 

/close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa po prostu jakieś jaja ;D 1337 zasraniec mały ma radochę ze ukradł kolejne steamy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrze Wam w domu czy nie mam adresu :P nie wiem czy mi przelewu nie robił :D!

 

ps. już do mnie tak 2 razy pisał i dwa steamy mu zbanowałem bo wysłałem skargę do valve ;) trzeba patrzeć co się robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie Koza.. jak wspomniales o cod black ops na tydzien.. teraz mi sie przypomnialo o co chodzi.. uff mialem fart.. i to wielki.

 

wlasnie chyba wczoraj od Da Vinci ( tak jak sie dlugo do mnie nie odzywal ) dostalem od razu link i tam gosc napisal ze jest cod black ops na tydzien za darmo.. pomyslalem i odpisalem a tam ;p po chwili napisal ze rozne gry sa tez.. nawet nie pomyslalem ze to jakis hacker moze byc.

 

a nie wchodzilem bo mowie co tam na tydzien kiedys bede chcial to sciagne sobie kiedys przejdzie sie pewnie w 1 dzien... ladnego farta mialem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom udalo ci sie hehe nom ja niestety chwycilem sie bo pisal ze steama kozy normalnei bym nie wszedl nigdy nom coz tak bywa:)

 

Petrus jak znajdziesz adres pisz na pw:) chetnie go odwiedze

 

jak by ktos mial do sprzedania konta steam to pisac chetnie kupie z tym ze uprzedzam najpierw kod lub konto potem kasa przykro mi ale nie dam sie juz wyhu... raz sie zrazilem i tearz sa tego efekty a o kase sie prosze nie martwic jestem pozadnym kolesiem:) jak cos pisac na pw lub gg 977885 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to chyba idzie zamknąć temat. Bo to się powoli robi w spam:P... Może już zamknąć?... Bo to sensu nie ma Steam'a stracili no to pech. DaVincI jak Petrus znajdzie jego adres to ci powie:P...

 

 

Zamknąć proszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×