Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mertel

Ponownie proszę cię!

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę to tutaj ponieważ złożyłem podanie o admina jak wiecie... No to petrus był na tak i mówił mi, że na jutro(czy dzisiaj) mam mu dać karte doładowującą z ery Tak Tak... Więc pedrus pisz do mnie na gg! Na pw nie moge pisać bo jakiś błąd pisze do ciebie na gg a ty nic. Pisze na cs ty nic, napisałem juz taki temat dałeś do kosza, no powiec mi co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu?No Napisz mi czemu?

Szkoda by zrobił żeby mi nie dał już wydałem 25zł;( i byłbym bardzo smutny... 25zl nie idzie sobie chodnikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" i bylbym bardzo smutny "

 

i robienie kolejnych tematow, np dlatego. jak Petrus powiedzial, ze Ci da, to znaczy ze da.. moze go nie ma, moze jest zajety, nie jestes tylko Ty na tej sieci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i robienie kolejnych tematow, np dlatego. jak Petrus powiedzial, ze Ci da, to znaczy ze da.. moze go nie ma, moze jest zajety, nie jestes tylko Ty na tej sieci. :)

 

 

No wiem wiem... może masz racje. ale był już na GG czemu nie odpisał?

 

 

@edit

____________________________

Dobra czekamy na Petrusa. A i chcę powiedzieć ze aktualnie gra cziter na DD2Only. albo już poszedł.

 

 

 

 

Dobra temat do zamknięcia bo wysłałem Petrusowi na email kod doładowujący... Petrus dostałeś kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrozumieć, że Petrus jest H@ i ma ważniejsze sprawy niż jakiś admin ;P. Jak będzie grał na serwie to wtedy do Niego napisz, mówię Ci, bo tak Petrus ma ważniejsze sprawy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.podejdz do tego na spokojnie a nie jak dziecko sie domagaj. spokojnie i nie zakladaj juz tematow nowych bo to zasmiecanie forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko... Admin za kod doładowujący?:D W sumie jakie podwórko, takie zasady...

ALE, popieram crovean'a... Jeśli masz spamować, to na privach itd, a nie zakładając TEMATY że "chce Ci się siusiu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz napiszesz tak bezsensowny temat to Cię po prostu zbanuję. Nie umiesz wysłać na pw lub maila? Dostaniesz admina tak jak mówiłem w opierwszym podaniu, ale jak takie coś się będzie powtarzać to długo się nim nie pocieszysz. Zweryfikuję to Twoje 7 czy 9/10 z podania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×