Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bLoW

Prośba do adminów !

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę te wiadomość tylko i wylacznie dla adminów. Chcialbym poprosić adminów o większa ilość wejść na serwer (nie mówie tu o Petrusie bo On ma zajęcie sie forum i takze malesiak bo On już ma prace i jest osobą dorosłą) Chodzi mi o pozostalych adminów, żeby więcej wbijali na serwe.

 

Czemu to piszę ? Poniewarz gdy wejdę na serwer zawsze musi być jakiś cziter lub nawet więcej np. w dniu 09.05.2011 od godziny około 15 do godziny 18 (niewiem czy dokładnie o tej porze to sie skończyło bo wyszłem z serwa bo za dużo graczy czitowalo) i ani jednego admina :( A gracze jadą na WH, AIMIE, i nawet SH.

 

Piszę to wylącznie do adminów. I sądzę o dobre rozpatrzenie sprawy.

 

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj, admini na tym serwerze to glównie ludzie, którzy mają prace, szkołe i są ogólnie zajęci, jeżeli chcesz możesz zostać adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja staram sie wchodzic na server jak najczesciej, kiedy tylko jestem nawet chwile przy komputerze, ale nie bede siedzial 24h i szukal kto ma czity, tez mam swoje przywatne zycie, chce sobie wyjsc na piwo itp. akurat teraz jestem po maturach wiec bede mogl wiecej czasu poswiecic na csa, wiec nie ma co przezywać, chcesz to dodaj mnie na steam do fifarafa(frjendsów) i pisz kiedy jest cziter, zareaguje na to w 90% jezeli bede mial mozliwosc oczywiscie

pozdrawiam ^sh00ter*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za odpowiedzi panowie :)

 

PS: Nie moge zostać adminem bo nie mam steam ( shooter nie mam stema więc cię nie zaprosze :P) ani 16 lat tylko 14 lat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też ale odkąd Steam'a nie mam to nie gram w cs bo nie mam:(

Ale dzisiaj już jadę po Steam'a i wasz admin powróci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony zachęcam do składania podań przez ogarniętych i stałych graczy. Dwie pierwsze składki obowiązkowe w calości, przy 3+ możliwe zmniejszenie (obowiązkowa ciągłość admina bez przerw).

 

podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×