Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
^sh00ter*

Co do muzyki!

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Widzę ze chyba nikt nie raczy zrobić tego, wiec zrobię to ja... A mianowicie. Mówi się dużo o muzyce, o jej zmianie. Dlatego też proszę was, graczy i słuchaczy abyście dali swoje propozycje utworów/piosenek (wklejając już wycięty kawałek piosenki/utworu [7-10 sekundowy- nie liczyłem ile czasu to gra.], lub znajdując na wrzucie.pl/ youtube.com czy tam gdzie kolwiek i pisząc od ktorej sekundy miałby być użyty.) Pośród wszystkich zrobię ankietę i wylosujemy 5 najlepszych kawałków. Kogo utwór/ piosenka wygra ma za zadanie wyciąc z piosenki ten fragment i wrzucić go na http://www.speedyshare.com.

 

Dziękuję i życzę udanych wyborów.

 

ps. Każdy może dodać tylko 1 kawałek, oraz kawałki nie mogą się powtarzać. Terminy zgłoszeń trwać będą do 17.05.2011r. więc ruszyć pupcie!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje Grubson :) Tylko prosze zostawcie na serwie donguralesko bo to jest zaj.....

 

Moja propozycja to narazie to:

 

- Zoe Badwi " Freefallin "

 

- R.I.O " Hot Girl "

 

- The Black Eyed Peas " Just Can't Get Enougt "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shoot nawet jesli petrus uzna kawaklki to i tak dopiero doda wtedy kiedy beda nowe hostingi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beda juz chociarz nowe

Jak wam sie podobaja moje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój <3 kochany kawałek :)

 

 

1:20 sec sam refren :)

 

[ Dodano: 2011-05-14, 21:00 ]

a tutaj drugi bardzo fajny kawałek.

 

 

Od 18 sec

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 fajniejsza od 2 :) Nawet Niezłe

Tak jak już kiedyś napisałem, żeby zrobic z tego mix np. Kilka nowych piosenek znaczy nowości i cos z hip-hop czy rap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... moje nerwy tez maja swoje granice... Napisalem ze po 1 (czytanie ze zrozumieniem)... dobrze bedzie nowy host beda nowe kawalki, poprostu chcialem zalozyc temat o muzyce, bo denerwowal mnie poprzedni... o matko...

 

ps. Tylko wklejamy nowe kawalki, nie piszemy czy sie podobaja czy nie... pozniej bedzie ankieta, i kazdy bedzie mogl zaglosowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. Jak już dodajecie filmik na youtube to dodawajcie go w tagach link

po 2. Dodawajcie gotowe przycięte muzyczki, format mp3 lub wav, długość 7-15 sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×