Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
qhaski

Bugi na Cod

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Bug polega istotnie na tym, że osoba posiadająca granat i AWP Sniper ma podwójną korzyść. Może zabić i AWP i z granata zabierając całe hp. To trochę głupie, bo generał mający AWP Sniper może także użyć granata.

 

Po drugie użycie rakietek, np. na fy_pool_day-u można użyć rakietek jeszcze przed rozpoczęciem czasu gry( tego właściwego), a nie 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generał niezależnie od itemu jaki posiada zawsze ma 1 granat, z tym, że jest on tylko 1/5 także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych rakietek to dobrze by było gdyby było ograniczenie tak jak na HE, a co do tego "bugu" to jak dla mnie może zostać, nie zapominaj że to działa w obie trony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi rakietkami to się zgodzę bo znów jest podobnie jak było z he tez na respy nimi strzelają, petrus jak możesz wprowadź ogranicznik czasu użycia tak jak z granatami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ja się tutaj jeszcze wypowiem mozna zrobić ogranicznik czasowy na rakietki ale tylko na małych mapach ponieważ gdy ten ogranicznik będzie też na normalnej mapce tzn dust2 to w ciagu tych 10 sekund da się już praktycznie dojść do respa przeciwnika i zginać nie używajać rakietki poprzez ogranicznik na nie założony czy wtedy byłby sens kupowania klasy premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogranicznik chciałem już założyć dawno, ale to nie takie proste. Na he zrobiłem nawet dość łatwo ale na rakiety nie chce działać. Może wy coś macie na oku? jak coś spotkacie godnego uwagi to mi podeślijcie.

 

Jak ktoś wspomniał, klasy premium muszą się czymś różnić od zwykłych.

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×