Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem czysty jak woda i mój steam również....

Byle gówniarz powie ze ktoś ma wh i od razu ban ? gratulacje...

 

 

 

dedust20004pn.png

 

dedust20005mz.png

 

dedust20003mu.png

 

 

.

Żeby nie było wątpliwości

 

o sorka mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu chciałem się oczyścić bo nigdy na haxach nie latałem a na serwie mi nie zależy

I dodam. Ogarnijcie swoich adminów ! grałem od 3 dni i jestem zdania że administracja to dzieci ;]

 

Bawią się tymi głosikami masakra ogarnijcie temat

Na serwie obowiązuje kultura tak ? ja jakoś dzisiaj cały dzień sobie normalnie bez pohamowań z kolegami rozmawiałem i co ? A ostatnio chcieli mnie zbanować za wulgarny nick lecz nie obraźliwy dla nikogo. przemyślcie...

 

Acha bo zapomnę pozdrawiam emilka

 

tyle co miałem do napisania w tym temacie nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź wyjdź i nie wracaj, na prawdę proszę Cię. Dałeś 1 z 3 screen'ow i myślisz, że dostaniesz UB? haha powodzenia w życiu osobistym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koza, spokojnie.

 

Babko pałer, rozumiem Twoją irytacje, ale taki jest już świat. Skoro jesteś dobry, to licz się z podejrzeniami. Bronisz się chaotycznie i niekulturalnie. Za coś taliego u mnie jest wyjazd, zatem zapewne UB nie dostaniesz, a my za Tobą płakać nie będziemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty tak :) ale możne napisał by wedlug wzoru ? :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź wyjdź i nie wracaj, na prawdę proszę Cię. Dałeś 1 z 3 screen'ow i myślisz, że dostaniesz UB? haha powodzenia w życiu osobistym.

 

Koza jeśli twoje życie osobiste to "counter strike" to raczej ja powinienem życzyć ci powodzenia

 

 

Panie Malesiak jeśli według ciebie to co napisałem to było wulgarne to ty chyba nie z polski jesteś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Babka, odniosłem się do Twojego szydzenia z adminów. Akurat takowym jestem i ani nie korzystam z mika w czasie gry, ani nie mam 12 lat...

 

Masz rację. Ja nie jestem z "polski". Nawet nie wiem co to jest "polska". Pozdrów się w tej "polsce".

 

Ja z kolei żyję, mieszkam i kocham Polskę.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze gdzie jest wzór?

po drugie jak sie cos nie podoba to good bye :)

po trzecie byly 3 ss`y nie 1 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mAlesiak(wiesz o co chodzi:D) ale walnołeś przemowę:D POLSKA RZĄDZI ALE NA EURO ZA WCZEŚNIE.Mają racjępo jednym graczu nie będziemy płakać bo i tak są kolejki pozdrawiam i jak chesz grać wrzuć te 3 ss nie przerobione

 

P.S

 

nie chcę nic mówić ale te 2 ostatnie chyba śa takie same ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są lecz ja nadal nie wiem na co liczy ten chłopak? Myślisz, że jesteśmy tacy głupi i naiwni, że nabierzemy się na 2 takie same ss'y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chłopak to tam do kolegów na podwurku se wołaj. Zwyczajny błąd. I tak w ogóle na nic nie liczę. - powtarzam się tak...

Więc temat uważam za zamknięty i to będzie tylko o tym serwie i forum świadczyć co się stanie.

 

Malesiaku to że popełniłem błąd wcale nie czyni cię takim polonistą pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) Polonistą nigdy w życiu nie byłem, nie jestem i nie będę. Cenię wartości patriotyczne i w tym przypadku to zaznaczyłem. Swoją drogą takie "byki" sadzisz, że aż oczy mnie bolą jak to czytam.

 

"podwurko"... łojesu. Zamiast do szkoły, to chyba na D2 chodziłeś... Jest teraz tyle programów pomagających w pisowni. Wstyd! I nie zasłaniaj się dysleksją czy innymi cudami...

 

Temat do zamknięcia, po co ta farsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×