Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sniper

Cziterzy,1 porządny admin

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Więc pisze ten temat ponieważ poprosili mnie gracze serwera TP.Na serwerze jest 1 problem cziterzy ile kroć wbijam tyle jest jakiś cziter,potwierdzi to kilkunastu graczy i przez to gra mniej ludzi normalnie to serwer cały czas by był "full".Więc moja propozycja jest następującą wybrać jednego admina ,który będzie dużo grał na serwerze będzie ogarnięty i przestrzegał zasad.

 

P.S Sorry jak to nie ten dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba żartujesz? Masz zamiar wybrać jednego admina który będzie grał cały dzień? Znasz kogoś takiego? Nie ma takiej osoby która cały dzień grałaby na komputerze.

Bez obrazy ale Twój pomysł wydaje mi się smieszny. Co prawda admina może nie ma ale można nakrecić demko? wpisujesz w konsoli:

record (nick osoby)

stop

demko znajdziesz w folderze cstrike lub cstrike_polish

Wrzucasz na strone speedyshare

I wszystko według wzoru odpowiednio na forum

 

I bez problemu.

 

Pozdrawiam

KmL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :D

Ja mogę grać cały tydzień średnio od. 14 do ok. 21 - 23.

Ale admina nie chce mi Petrus dać bo powiedziałem ze nie będę płacił :P A mogłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parael, chwalisz się tym, że jesteś NOŁ LAJFEM ? Nie masz ku temu powodów, to jest żałosne, znajdź sobie kolegów na dworze, a nie na przeglądarce.

Pomysł jest bardzo denny, nikt nie będzie grał całymi dniami, a jeśli nie ma podań na admina, to znaczy, że nie ma chętnych i nic na to nie poradzimy.

 

Do zamknięcia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parael

Jeżeli grałbyś chociaż jeden tydzień te 7-9 godzin to byłbym pełen podziwu, ponieważ nie da rady tyle grać w cs'a na jednym serwerze: ).

 

Co do tematu,lepiej by było zrekrutować kilku adminów który każdy by mógłbyć w godzinach których napisał.

Np. jeden byłby na serwerze z rana,drugi w godzinach szkolnych,a trzeci jeszcze w innych.Żeby rozłożyć obowiązki,bo jak wiadomo nie każdy żyje tylko internetem i counter strike'm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×