Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KmL

 • Content Count

  431
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

About KmL

 • Grupa Użytkownik
 • Others Użytkownik

Profile Information

 • Skąd:
  Gorlice
 1. Kojarze Kosia .. Już dawno tu grał. Wydaje mi się, że mówi prawdę (z tym, że kupił steama z banem), ale coż, niestety nic się nie da zrobić .
 2. KmL

  Autolama

  na DM nie ma sensu tego usuwac.
 3. Także jestem za. Może uda się ograniczyć cziterów. (chociaż tych steam'owych)
 4. 2k04, aka Giros. iTo dobrze mówi, zamiast się z nim bawić to ban, i będzie święty spokój, a nie jakieś tłumaczenia, że kupił steama na allegro.
 5. AMX nie jest trudny w obsłudze, wymagania spełnia. taak.
 6. KmL

  Podanie by Ca`r4mBa

  Jestem na nie, dlaczego? Za spam w podaniu.. Za coś takiego podanie powinnno być automatycznie zamykane. Tu chodzi o zaprezentowanie swojej osoby, a nie dziękowanie innym. To możesz zrobić na PW,serwerze,GG.
 7. Zapłać a będzie. TP jest dość krótko, trzeba poczekać.
 8. KmL

  Podanie viertnik

  nie widzę lepszego kandytata, tak
 9. A potem.. Jesteś żałosny.. edit: Teraz do Ciebie patrzę i wydaję mi się, że to 'bogu' tylko na innym nicku. To samo miasto + nick napisany z małej litery (tak jak bogu).
 10. KmL

  Podanie - Devos

  Nie patrząc na Twoją aktywnośc na serwerze, na forum jesteś także mało widoczny, Posty wbite na siłę. Raptem 5 postów jest z działu na temat serwera DD2. Reszta to OffTop,Poradniki itd.. Twoje argumenty - jak zawsze 'gram często jest dużo cheaterów, i nigdy nie ma adminów ' stara śpiewka. Trzeba być orginalnym, przekonać ludzi, że nadajesz się na tą posadę. Musisz 'zareklamować swoją osobę' Pobądz z Nami na forum. Nie.
 11. KmL

  LenY`

  Na Codzie nie gram, więc nie moge się wypowiedzieć na temat Jego zachowania na tym serwerze, ale znamy się, często rozmawiamy na VT, jest On miły i pomocny, i mam nadzieję, że dacie mu szansę. Dowody.
 12. KmL

  Odświeżamy!?

  Było już wiele takich tematów, odnośnie odświeżenia csk. Pomysł JAK ZAWSZE wydaje się dobry, ale zawsze po jakimś czasie klan podupadał. Fizzou, jeśli jesteś gotów zająć się tym klanem, to warto spróbować. Niczego się nie traci. Bardzo słuszna była tu uwaga Matka : Trzeba pomysleć nad jakąś nazwą, o ile Petrus na to pozwoli. Podzielam jego uwagę tak samo odnośnie CL"a. Powinień to być człowiek ogarnięty, który chwilę już siedzi w cs'ie i potrafi zająć się sprawami klanu. Gracze jak już wspomniał nasz szlachetny moderator, muszą być "bez spiny", ogarniać, zachować kulture, a także stawiać się na treningach, i meczach. Co do ESL'a, podobno się tam lipa robi, można spróbować na allplay.
 13. Czy wyzywałem Cię? Nie. Po prostu, zachowałeś sie dziwnie. Zawsze nic do mnie nie miałeś jak przeklinałem tym, bardziej ze użyłem jednego wulgaryzma. Ale nie będę z Tobą dyskutować tutaj. Miłego.
 14. Dlatego taki foch na końcu...? Żegnam i życzę powodzenia,
 15. Jak dla mnie, jeżeli sytuacja często się powtarza, to powininiście zwiększyć min. czas bana do np. 1h, 5h, może wtedy się ogarnie, jak 5-cio minutkówki nie pomagają.
×