Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nCore

nCore

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: nCore

Twój SteamID/IP: STEAM_0:0:25062119 / 83.8.100.126

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 04.05.2011 22:22

Powód bana: jakiś hax?

Nick Admina który zbanował: nks

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): BRAK ss'ów

Opis sytuacji: dd2, zrobiłem już parenaście fragów, puściłem dla jaj mojego binda kochanego, o treści: "Proffesional MuliHack Pro v2.3 is activated. WallHack, AimBot and many others! Now I am the best!", a admin zadziałał, tyle :)

 

PS. Jeszcze raz pisze, że do czasu bana nawet nie wiedziałem o istnieniu TP!! Może po prostu bany są na całą sieć i dał mi bana na TP blokując mi także zwykły dd2 only?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sobie wymysliles ten bind czy byl to bind hacka, ale bana dalem od razu.Ponizej przedstawiam zdjecie.

post-1933-134786390547_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze rozumiem, że dostałem perma za tekst na say'u?

nie żartujcie sobie... -.-'

w innej sieci też takiego bana dostałem, ale były ss'y i od razu ub

 

wierzbamengo - jakbyś nie zauważył w opisie sytuacji napisałem co i jak ;) chat o niczym nie świadczy, ss'ów nie ma - brak dowodów, też kiedyś byłem adminem

 

PS. chce ktoś (admin) moje cfg i usercfg?

 

PPS. jak ktoś znajdzie haxa wyświetlającego identyczny tekst, to stawiam piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj problem.Ja nie bede zgadywal czy jakis czit ma taki bind czy nie, bylo nie walic takiego tekstu na czacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah dobre perm za tekst na czacie. Jak ktos takie cos zaspamuje to sie najpierw sprawdza... A nie odrazubana sadzi/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ub.

Nie ma sensu za takie coś dawać perma. Graczowi radzę czyścić config jak grasz na jakiś ruskich serwach, które dopisują do configu takie coś. Nks dobrze, że zareagowałeś, bo takie coś nie może się wyświetlać bez konsekwencji na serwerze z zasadami, natomiast jak zgaduję jest to zwykły bing. Równie dobrze, ja moge takie coś zrobić, że Wam podopisuje "zapraszam na cs-kopytko.pl", natomiast jest to żenujące.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×