Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: N

Twój SteamID/IP: STEAM_0:0:20603687

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):05,062011r, 19:55

Powód bana: Niby WH

Nick Admina który zbanował: Matek?

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): brak

Opis sytuacji:Gram sobie Zaho(spinacz) jak zwykle narzeka ze mam wh bo uzywam glowy jak gram, i nagle dostaje bana od Matka. Poprosze jakies dowody na to ze czituje bo mysle ze admin Matek malo cos wie o czitach :)

 

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Zbanowany przez MaTek

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Przyczyna: 'Wallhack'

[AMXBANS] Czas: 'permanently'

[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:20603687'

[AMXBANS] Twoje IP: '89.77.202.147'

[AMXBANS] =======================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, gram z nim juz sporo na tym serv. i jakoś nie wiem nic o żadnym WH. :D

 

Ale inni gracze nie raz pisali ze on na pewno coś ma.

tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o to demko:

http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1106051944-cs_assault-1307224800-1307224800.zip

Myślę że na tym demku widać wh. Niestety nie mogłem ci zrobić ss.

Wpisywałem różne komendy:

amx_screen N 3 amx_screen "N" 3 amx_screen 'N' 3 i za każdym razem pisało:

There is more than one client matching your argumen

Sporo cie obserwowałem i możesz sie wykręcać, ale twoje akcje nie zaliczały sie do grania głową, a co dziwne za każdym razem widzisz kontem oka graczy wrogiej drużyny.

Skoro piszesz, że nie mam pojęcia o czitach widać że chcesz sie wykręcić, bo myślę że każdy normalny gracz napisał by że po prostu sie pomyliłem, no chyba że jesteś jeszcze dzieckiem.

Nie dał bym ci perma powodem: wallhack, ale miałem już naprawde dość spamu graczy, którzy co chwila pisali że masz wh.

I nie myśl że dałem tego bana bo ZoHo mi kazał... Od razu jak dostałem admina gracze sppamowali mi żebym cię sprawdził i gdybym ci wtedy bana nie dał to pewnie zaraz pojawiła by sie skarga na forum, że nic nie robię.

Niestety w tym momencie zasłużyłem na ostrzeżenie

niestety... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko obejrze jutro bo nie mam dostepu do rugiego kopa :(

Co do Zaho mow sobie co chcesz, jestes dzieckiem ktore ma 15 lat i u wszytskich widzi WH, spinasz cal;y czas przez kabel i myslisz ze jestes hajt hahaha!.

A co do mojego bana. Nie wiem moze i gram podejrzanie ale gram juz z 2-3 lata wiec cos tam ogarniam. Ja sam nie zauwazylem zebym widzial wrogow katem oka, po prostu ich slychac albo mozna ich sie tam spodziewaC:) Wystarczy pograc parenascie razy mapke zeby weidziec gdzie chodza ludzie i gdzie mozna ich najczesciej zobaczyc:))

Prosil bym zeby jakis ogarniety koles opisal temko jezeli mam WH :)) Jak sam obejrze to cos jeszcze dopisze :))

 

P.S Matek w pelni Cie rozumiem tez jestem @ na innej sieci i wiem pod jaka presja sie czitow oglada i nagrywa jak ludzie ciagle cos pisza wiec spx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy akurat na tym demku widać takie perfidne WH, ten który 1. raz cie ogląda, pewnie uzna że nie. To demko jest z mapy kiedy cie zbanowałem.

Ale oglądałem cie już sporo i naprawdę twoja gra wygląda podejrzanie. ZAWSZE wiesz kiedy przykampić, kiedy zaraszować, ZAWSZE kontem oka widzisz wrogów, patrzysz sie po ścianach tam gdzie ich widać, było wiele sytuacji kiedy biegłeś i z daleka nadchodził gracz z innej drużyny, którego ty nie mogłeś widzieć i nagle sie zatrzymywałeś i czekałeś na niego, mimo że ja u siebie nie słyszałem jeszcze jego kroków. Czyli grasz jak przeciętny komandos w WH, ale przeciętny komandos z wh nie gra na steam...

Przeżyłem na tym serwerze kilku adminów i było sporo banów dla komandosów za właśnie takie granie.

Nie chce sie z tobą kłócić, ale chce żebyś wiedział że nie dałem ci tego bana bezpodstawne, lecz miałem ku temu powody, tym bardziej że coraz więcej graczy na ciebie narzekało.

Tak czy inaczej powinieneś mieć ub, ale myślę że to i tak będzie z korzyścią dla cb bo teraz już cie nie powinni męczyć że masz wh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze, zeby jakis admin czasem przebywal na innych nickach i obserowowal co sie dzieje na serverze. Bo ten "N" na 99% dla mnie ma wh. Wie zawsze kiedy ktos idzie z B na A... I wtedy zawsze czeka jest to bardzo czesto na dd2. Ja to wiem bo Cie wczoraj obserowalem. Obejzcie HLTV i zobaczcie jak ten gracz gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge dostac tego UB?!

 

Jeżeli dalej sie upierasz ze mam WH to rozpisz demko jak na kazdej innej sieci robią to ci wyjasnie te akcje bo ja moim demku nie widze nic a nic ciekawego.

P.S. Myśle, że na logike mam steama juz troche czasu i niechciałbym go stracić czyz nie?(Wpisz w google moje SID i zobacz czy mam ajkeis bany czy cokolwiek za czity)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ub, nie oglądałem całego demka, ale nie jestem na 100% pewien, że coś ma dlatego ub.

 

Przypominam, że "nie tylko admin" może zbanować gracza. Wystarczy wpisać timeleft i zapisać dokładną godzinę jak gracz Cheatował. Składasz skargę w dziale Cziterzy wdg wzoru ze wskazaniem na konkretną godzinę ( demko ma 1h także dobrze podać godzinę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×