Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że jeszcze dzisiaj dostane UB mój SID: STEAM_0:0:29908518

Twój nick: duo ?

Twój SteamID/IP: STEAM_0:0:29908518

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Nie Pamiętam

Powód bana:Nie podał

Nick Admina który zbanował: nks

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):Klick

Opis sytuacji: Gram sobie jak co dzień a tu ban, na Serwie był koleś z WH i bana nie dostał bo się ulotnił

 

 

malesiak nie wydaje mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zachowanie admina jest jak dla mnie niepoważne, taki człowiek sam powinien zrezygnować ze stanowiska jakie zostało mu powierzone.

Gram sobie z kolega powyższym autorem tego tematu i na serwie jest ns z ewidentnym wh mimo tego kochany admin zamiast robić ss`y panu z WH to on woli zrobić screen najpierw stimowi po czym gdy poprosiłem go o zrobienie (gdyż admin nie dostrzegał problemu0 ss`ów graczowi z wh było już za późno bo ta osoba wyszła.

 

2min pózniej identyczna sytuacja gracz bez steama na ewidentnym WH, proszę admina nks o zrobienie ss`ow a ten mnie po prostu olewa.

 

Do tej pory myślałem że admin jest dla graczy, ma dbać o to aby gra na serwie była czysta, ale teraz wiem że się myliłem a że przynajmniej nie na każdym serwie tak jest.

 

Więc jeżeli nie postaracie się o zmianę administracji serwa to myślę że niedługo będą tam same haxy.

 

Nie rozumiem tez pretensji według których nie chcecie dac UB to jest czyste utrudnianie życia, do tej pory wystarczyło ze wkleiłem wycinek z konsoli i było ok tutaj podana se wszystkie potrzebne informacje więc sami nie wiecie czego chcecie.

 

Pozdrawiam b@r

 

mam nadzieje że w przyszłości będę miał milsze wspomnienia z gry na waszym serwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to nie ten dział.

nks czekamy na wypowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumie nie ten dział ale po co ma zakładać nowy temat skoro chodzi tylko o sprawdzenie ss i można go usunąć.

 

Od czego są moderatorzy forum usuniecie tematu zajmie im tyle samo co przeniesienie na właściwe miejsce więc dalej nie rozumie oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tego problemu z daniem UB graczowi (w tym wypadku mnie) Aczkolwiek ja zawiniłem bo pomyliłem servery ale czy ak trudno przenieś do innegodziału

 

PS: Czekam na odpowiesz admina nks czekam na UB i się nie mogę doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekam się odpowiedzi kochanego admina bo jeżeli nie to nie wiem na co czeka, poza tym UB możecie już dawno dać.

 

Skoro admin nie raczy nawet odpisać na moje posty to tylko potwierdza moje słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesuwam.

admin banujący nie ma obowiązku wypowiadania się pod prośbami o ub z serwera, na którym nie jest adminem. Jeżeli chciałeś szybkie ub, to trzeba było napisać poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Na wrzucenie ss'ow jest 30 min, ty to zrobiles po 18 gdzie mnie dawno nie bylo w domu, a ssy byly robione kolo 17.

Po 2. Ja nikogo nie olewam, to ze komus nie odpisuje nie jest rownoznaczne z olewaniem go, prosze Was. Nie bede dawal bana OD RAZU jak ktos mi napisze, ze ma WH. Wczoraj zbanowalem z 3 NS'ow w jednej rundzie a Wam jeszcze zle. To nie jest takie proste jak sie wydaje, pozniej bede bral odpowiedzialnosc za to co zrobilem dla tego nie banuje kazdego po kolei. Z reszta, ostatnio 2 delikwentow po zrobieniu im 1 SS'a automatycznie wyszlo z serwera, na to nic nie poradze bo pewnie sobie wczesniej weszli.

 

Co do duo?, nie rozumiem skad taki negatywny stosunek do mojej osoby.Zrobilem Ci screeny, masz szanse na to aby udowodnic ze nic nie masz, wklejasz screeny ponad godzine po ich zrobieniu i jeszcze masz pretensje.Jezeli podejrzewam, ze ktos cos ma to po prostu robie mu SS'y.Wole to zrobic niz ma ktos grac CALY CZAS na serwerze a potem bedzie, ze nikogo nie banuje.Moze i masz steama, ale on na prawde nic nie daje w sprawie czitowania.Dasz czyste SS'y WG. wzoru i masz spokoj na przyszlosc, tyle ode mnie.

 

 

Co do tego, ze sie nie wypowiadam.Troche w goracej wodzie jestes kapany.Niestety, ale ja mam poza forum jeszcze pare innych spraw do zalatwiania w realnym swiecie i nie wchodze czatowac na kazdy nowy post od 8 rano.To, ze wczoraj Ci nie napisalem wynika z tego, ze jak juz pisalem powyzej, nie bylo mnie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin na wypowiedź pod ssami ma czas do 24h, w Twoim przypadku to 24h zaczęło się liczyć jak przesunąłem dziś rano ten post do poprawnego działu więc nie masz o co mieć pretensji do admina.

 

ss czyste, ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×