Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Funky123

Podanie Funky

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Funky

Steam ID - Wymagany : 0:1:40267744

Staż gry (Minimum 2 lata): 4 lata

Wiek (Minimum 16 lat): 15

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): 40h

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):brak '_'

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Jestem Adminem na serwerach :Skill Polish i Jazda Po Dropsach

Znajomość AMXX (x/10): 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:

1.Kultura na serwerze 2. Brak Cheater'ow 3.Spokój na serwerze

 

Kontakt:36527069 lub telefon 784767373

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię wiele razy na serwerze , ogarniasz i fajnie się z tobą gra :) jestem na wielkie TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jescze zapomniałem jednego tam wkleić. .Tak będe Płacił Składki do wiadomości .

 

.Tak będe Płacił Składki do wiadomości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja edytuj, mogłeś dopisać do podania, że składki będziesz płacić.

 

Ludzie ! Ja was totalnie nie rozumiem. W podaniu Ci wyraźnie piszę, że wymagane jest co najmniej 20 postów, jest to na prawdę mało, ale to bardzo mało. Nie potrzeba dużo wysiłku, aby nabić te zasrane posty...

 

Dobij posty, póki co jestem na wielkie NIE, bo takie zachowanie ze strony graczy mnie drażni, wymagać tak mało, a i tak każdemu źle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisze to 10 postów i będziesz Zielony na TAK?

 

[ Dodano: 2011-06-22, 18:54 ]

Jestem regularnie na serwerze i nie zawiedziesz się na mnie Zielony nie będzie wgl.skarg na mnie. Obiecuje. Na serwie Jestem od 6 30 do wieczora wićc ogarne serwa i rano i w południe i wieczorem więc BARDZO CIĘ PROSZE Zielony zmień zdanie na Tak . Jescze raz Ci to napisze... [Nie Zawiedziesz się na Mnie]... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem na 50 na 50 bo z tego co słysze na mikro nie masz 15 lat ;p

A poza tym niemiłosiernie mnie wkurzasz na serwerze. :D

A poza tym jestem na TAK, aha i dobij posty szybko na OffTopic tam idą jak burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funky123, to że będziesz siedział 24 h przy kompie jeszcze bardziej mnie odrzuca od napisania TAK.

My nie szukamy ludzi, którzy nie widzą świata poza jedną skrzynką, która zwana jest komputerem.

Prosząc mnie o zmianę zdania pokazałeś właśnie, że Ci nie zależy, tylko liczysz na cudzą wyrozumiałość, taka postawa jest beee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe się starał i dokonam swego będe postował. I Jak Adma dostane też będe postował. Teraz Jestem w trakcie postowania więc mi sie uda Zielony tak myśle

 

[ Dodano: 2011-06-22, 19:34 ]

Owszem bardzo Mi zależy. Niewiesz Jak Bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż lubię Funky'ego, to jestem na NIE.. Wielkim NIE

Funky wydaje mi się, że gdy gadasz przez majka, to nie masz 15 lat...

To po pierwsze, po drugie zatem wiele razy widziałem na serverze wulgaryzmy z Twojej strony i jakieś zarzuty do innych graczy... Rozumiem to i sam je miewam, ale Ty czasami wyzywasz się z graczem o byle co, a przede wszystkim weszła mi w pamięc sytuacja gdy jakiś gracz upomniał Cię o mikro +16, to groziłeś mu banem od jednego z adminów nie wymieniając mimo to jego imienia...

Może i moje zdanie się nie liczy, ale admin (nawet na serverze cs) to odpowiedzialne stanowisko, które wymaga dojrzałości...

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem moją wypowiedzią, a jeśli tak, to z góry przepraszam, ale jestem jaki jestem.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Potwierdzam bylo pare wulgaryzmów ale postanowiłem sie poprawic :) i ogarnąć na serwie wszystkich uwież mi staram się zauważyłes chyba że już przestałem z takim czymś? no to weź to pod uwage. :)

 

[ Dodano: 2011-06-22, 19:48 ]

Napewno Nigdy nie straszyłem nikogo banem! Daje z siebie 100% i nikt tego nie umie docenić to aż tak wiele. Nie trzeba byc aż tak dorosłym wystarczy być rosądnym i uważac. Teraz się Zmienilem Serko i To na Dobre Sam Zauważysz Jak wejdziesz na Serwer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że ta zmiana to tylko na pokaz -.-'

Typy patrzcie ja nie przeklinam jestem ogarnięty jak nikt inny i dajcie mi admina bo ja jestem ideałem admina !!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już za brak edycji postów powinieneś dostać warna. To, że dołącza posty pod postem to nie znaczy, że się ich nie edytuje.

 

Mieszane uczucia mam, ale jak dobijesz 30 postów ( nabicie 10 w podaniu się nie liczy), napisz na pw jaką formę składek preferujesz. Dam Ci szansę, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×