Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

Counter Strike

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam problem ;/

Otóż ostatnio ściągnąłem sterowniki do mojej karty graficznej ale tym razem nie z strony producenta tylko ze Steam.

Jak się już wszystko zrobiło zrobił mi się czarny ekran u komputer się zresetował. Jak się włączył ustawiła mi się automatycznie rozdzielczość na 1440x900 i była to największa możliwa mimo ze moja domyślna jest 1920x180 oczywiście nie dało się takiej ustawić wiec wszedłem w opcje systemu i wyłączyłem ten sterownik w pizdu.

Wszystko wróciło do normy po restarcie systemu i włączył się steam, ja naciskam na graj przy counter strike włącza się gra w sumie to nie gra tylko menu główne gdzie ci 2 kolesie są i gra się automatycznie wyłącza. :(

Już próbowałem reinstalować CS'a ale to nic nie dało.

Jest ktoś w stanie mi pomoc?

 

[ Dodano: 2011-06-25, 10:18 ]

No więc zauważyłem że to problem na większą skale ;pp

yy Nie działa mi większość plików .exe (minecraft, wiedźmin, halflife itp.)

I dowiedziałem się że siostra usunęła mi jakieś ukryte pliki na dysku D:/ i podejrzewam że to wina tego właśnie.

PROSZĘ O SZYBKA POMOC :D

 

[ Dodano: 2011-06-26, 16:00 ]

Jeżeli kogoś to zainteresowało to już do czegoś doszedłem. :D

 

Gra działa mi tylko w trybie Software! Jednak na tym trybie cała gra mi laguje inne tekstury kompletnie nie da się broni do prawej dłoni. !

Gdy przełączę na tryb OpenGL na którym gram od zawsze to od razu się wyłącza.

 

Ściągnąłem już stery do karty graficznej nowe i zobaczy się. (Ze strony producenta ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trafione stery od grafiki i prawdopodobnie infekcje w postaci Viruta. Na stronie kacperskiego jest skuteczna szczepionka. Odpal i ogarnij. Uzyj tez skanera online na stronie mksvir.pl. Dziala tylko w internet explorerze.

 

Na razie pisze z telefonu, wiec pozniej Ci pomoge. Przede wszystkim walka z uszkodzonymi sterami jesy ciezka, bo nie da sie ich wtedy usunac na zero, a dogrywanie nowek miesza je strasznie.

 

1) przeskanuj kompa mksvirem,

2) przeskanuj antyVirutem z Kacperskiego

3) sciagnij pierwsze sterowniki (stare) lub uzyj plyty z pudelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc po ciężkiej walce WYGRAŁEM !!

Thx Malesiak zrobiłem dokładnie jak mówiłeś tylko innymi programami :D Ale działa i to jest najważniejsze.

P.S. Przy okazji znalazłem i usunąłem pare dzikich i śmiesznych wirusów. :D

Jeszcze raz dzięki Malesiak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×