Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PeRcH

Nieprawidłowy ban ( nie wiem co z tym zrobić :/)

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli nie w tym dziale, ale nie wiem gdzie to umieścić.

Często gram na sieci serwerów cs-kopytko i nigdy nie miałem do nich zastrzeżeń( gram o nickach SLQ* UnN[a]MeD*, Master Of Perch itp.), aż do dzisiaj :-| Ale od początku:

Dzisiaj o godzinie około 22:30 dostałem nieprawidłowego bana od admina o nicku malesiak, powodem bana był "aim" którego nie miałem :-|

Zaczęło się to tak:

Miałem staty 3-6 (coś koło tego) nagle na schodkach od gali pojawił się gracz (malesiak), który dostał heada.Później poleciałem na b i zacząłem strzelać się z gościem, który mnie zastrzelił.Podczas gdy oglądałem innego gracza w grze, przed moimi oczami pojawił się napis, że mam bana powód aim :-|

 

Nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie były mi robione ss-y, ani nic :/

Czy możliwe jest abym dostał ub bo nie wiem co o tym myśleć :/

Proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Pozdrawiam PeRcH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu i otrzymujesz błyskawiczną odpowiedź. Za chwilę wezmę demko na którym postaram się wszystko opisać. Często haxy nie muszą mieć super statów, aby byli czitami. SS'y na aimie nic nie dadzą w 90%. Dobrze, że się odzywasz bo jest to powód do rozpatrzenia mojej słusznej (lub NIE SŁUSZNEJ) decyzji. Daj mi chwilę, to wrzucę demko i odpowiedni opis.

 

------EDIT------

 

Przejrzałem demo, które nagrywałem. Teraz przyjrzałem się całości i stwierdzam iż na pewno NIE MASZ aim'a! Zatem przepraszam za niesłusznego bana i przyznaję się do błędu.

Aczkolwiek na tym demie mam dwóch kozaczków, w tym jednego STEAM'a, który cisnął na WH. Jak widać SS'ów wstawić nie chciał :)

 

PeRcH - zwracam honor - jesteś czysty! :)

 

Petrus - proszę o UB dla tego gracza! :)[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×