Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Trezegol

Twój SteamID/IP: '81.190.254.68'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 4 lipca godz ok. 21;49

Powód bana: cheating

Nick Admina który zbanował: MaTek

Link do screenów 3x : Jest problem bo nie mam ss'ow u siebie na komputerze, jezeli wadmin wgl. je zrobil... wiec jak mozna niech on je sprawdzi. Jeden ss z konsoli : http://www.speedyshare.com/files/29288610/Nowy_Obraz_-_mapa_bitowa_2_.bmp

Opis sytuacji:Zupełnie nie wie mskad takie podejrzenia ale coz.

 

I chcialbym dodac ze jezeli kiedys gralem na steamie i tak zycie sie potoczylo ze go sie pozbylem bo nie gralem w cs i znowu zaczelem to bylbym wdzieczny jezeli gracze nie osadzali by mnie po braku steama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc sprawa wygląda tak:

Zauważyłem że zacząłeś strzelać same banie z dgl i gracze zaczeli pisać że masz aima. Nie chciałem w to wierzyć, ale ty dalej waliłeś same heady, mnie zabiłeś kilkoma strzałami(wszystkimi w głowę), mimo że mam ponad 500 hp...

Więc wszedłem na spect i zobaczyłem że strasznie skakał Ci celownik, więc zacząłem nakręcać demko http://www.speedyshare.com/files/29288873/treze.dem widać że skacze celownik, ale te banie już nie wchodziły... gdyby działało wtedy HLTV to wszystko było by jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nawet nie wiem od czego mi celownik skakal. zreszta jak mialem steama to zobcz na moje posty stare 3\4 z nich to skargi na graczy albo demka wiec uwazasz ze bym sam gral na cheatach.? Pozniej zobacze te demko i sory za bledy ale na komorce jestem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MaTeK twoje demo coś nie działa

1. mam nick MaTek :P

2. musi działać, może spróbuj jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko działa,

MaTeK twoje demo coś nie działa
no chyba jest jasne, żeby oglądnąć demko z x mapki tą x mapkę musisz mieć ściągniętą.

 

Jak dla mnie ban zostaje, niech się inni wypowiedzą.

 

To, że miałeś steam to o niczym nie świadczy. Wiesz ile steamów banuje za perfidne haxy? BL też nie świeci pustkami.

 

To wdg Ciebie co to jest na tym demku? sam od siebie tak strzela? normalka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celownik skacze ewidentnie co do reszty to mamy botka i kabelka na aktywnych banach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×