Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zero SkiLLa ?!

Skarga na Boga ???

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widzę, że wzoru nie macie o tuż admin o nicku : Bogu

nie nadaje się na admina ponieważ brak mu doświadczenia...

 

Kiedy cały serwer mówi mu żeby zbanował gracza o nicku "qwe",

który gra na wh + aim to on mówi, że nie może bo nie ma dowodów

jak widać , że wybija cały team. A co lepsze każdy admin, który widzi, że coś jest nie tka ma prawo zrobić screeny graczowi podejrzanemu...

 

W końcu poszedł patrzeć na niego po paru minutach zrobił mu screeny.. Kiedy napisałem :

 

*DEAD* Zero SkiLLa ?! po przerwie. : nie ogar admin

 

Dostałem bana za obrazę na 5 min. Nie chodzi mi tu o tego bana, ale to w jaki sposób admin podchodzi do tego jak ma adminować..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy cały serwer mówi mu żeby zbanował gracza o nicku "qwe",

który gra na wh + aim to on mówi, że nie może bo nie ma dowodów

jak widać , że wybija cały team. A co lepsze każdy admin, który widzi, że coś jest nie tka ma prawo zrobić screeny graczowi podejrzanemu...

 

Więc tak, co z tego że cały serwer spamuje mi na u@ o tym żebym zbanował gracza, jak ten gracz niczym podejrzanym w mojej obecności się nie wyróżniał, ani nadmiernym skillem ani niczym podobnym. Bana dałem mu gdy zauważyłem podejrzaną akcje w jego wykonaniu i to jedyną po dużym czasie oczekiwania. Co do twojego bana przysługuje mi prawo dania ci bana za obraze admina w jakiej kolwiek postaci ona by nie była, a więc przyznałem ci go za to co napisałeś. To chyba na tyle.

 

Jeszcze jedno w mojej obeconości gracz qwe nie wybił ani razu całego teamu tak jak ty to nazwałeś. Właśnie próbuje zdobyć doświadczenie w byciu adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 14 -,-'

 

Ale, to nie jest obraza...

 

I po pierwsze screeny możesz robić każdemu.. Nawet jak nikt Ci nie napisze na u@..

 

 

Może nie widziałeś tego, ale wybijał dużo osób i po chwili wychodził i wchodził już w tedy wyłączył.. Na HLTV masz zobacz jego gre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ja to rozumiem, że screeny mogę zrobić każdemu, ale ja nie mialem do tego powodów poza tym, że paru graczy krzyczało mi abym go zbanował bo uch zabił.

 

Co do wieku to nie rozumiem co do niego masz może i mam 14lat ale jestem bardziej rozwinięty umysłowo od niejednego 18latka.

 

Jeżeli mówisz o mnie nie ogar, to jest obraza. Przynajmniej dla mnie.

 

Poczekajmy na H@ i na inne wypowiedzi.

 

Mówisz o HLTV ok, dobra ale podczas gry nie mam za dużo czasu żeby wyjść, pobrać demko, obejrzeć je i wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o bana nie chodzi tylko właśnie Ci uświadomiłem, że możesz ss'y robić każdemu, na serwerze napisałeś, że nie masz dowodu, żeby go zbanować

screenami właśnie zdobywasz dowód..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale skoro nie widze woogule powodu żeby je zrobić to nie ma takiego sensu(a wtedy gdy na niego patrzyłem nie widziałem powodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że gracz w końcu dostał bana.

Jeżeli admin go obserwował i nie zaobserwował nic niepokojącego to to, że kilka noobków spamuje bo ich bije to nic nie znaczy.

 

Zero SkiLLa ?!, Admin nie dostanie za taką skargę nic. Powinieneś znaleźć demko z tym jak gracz gra na aimie+wh a admin nie reaguje przez dłuższy okres czasu.

 

bogu, staraj się reagować szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×