Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KraQ

Podanie KraQ

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nick z Serwera: KraQ

 

Steam ID : STEAM_0:1:21064375

 

Staż gry (Minimum 2 lata): 8 lat, od cs 1,4

Wiek (Minimum 16 lat): 25

 

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): mało, póki co, ale nie widzęproblemu, bym był aktywnym

 

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: prowadziłem administrację kilkunastu serwerów na 1.5 jednocześnie, byłem założycielem i HA większości z nich

 

Znajomość AMXX (x/10): 11, byłem współpracownikiem w projekcie programu anty-cziterskiego i jego implementacji do amx'a

 

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: nie znajdziecie bardziej doświadczonego admina, za mojej kadencji na 1.5 współtworzyłem jeden z czołowych rankingów klanowych ProXion, prócz administracji samego rankingu łapałem setki haxów zarówno na meczach jak i ffa - tyle odnośnie mojego doświadczenia w administracji serwerów, ponad to jestem niekonwencjonalny w swoich metodach, co przekłada się na moją skuteczność, duży nacisk kładę na restrykcję regulaminu

Czy będziesz płacił składki? nie! nie zamierzam kupować adma, jeśli mam zostać admem to tylko z powołania i tylko dlatego, że się nadaję, a nie dlatego, że sobie go kupię jak każdy smarkacz 16+ który leczy kompleksy bycie adminem za sms'a i uważa, że potrafi rozpoznać czita jedną czy dwiema metodami lub za statsy

 

Kontakt: gis-capitol@o2.pl / pm na tym forum, więcej kontaktów nie podaję byle komu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym nicku masz tylko przegrane 01:43:01 na forum Jesteś od dziś, ,server sam się nie opłaci.Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby móc napisać podanie musisz mieć co najmniej 20 postów.

to sobie uaktualnijcie wymogi rekrutacji...

pomijając, że sam takowy wymóg jest sam w sobie śmieszny, gdzie na forum jest kilkadziesiąt tematów, gdzie wszyscy łącznie z administracją posty sobie nabijają... gdzie tu sens? mam niby napisać 20 postów gdzie każdy z nich będzie esejem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu w proXion nie jesteś adminem grupy? Administrator grupy jest Twoim znajomym od niedawna.

 

Steam masz od 2008? gdzie tu 1.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na proxionie istnieję jako GiS - jeden z 4 założycieli SPR, w samym rankingu przestałem uczestniczyć jakieś 4-5 lat temu, kiedy stołek HA oddałem mojej wówczas prawej ręce kazo...

 

steam nie ma nic do 1.5 i nigdy nie miał, od czasów wyłączenia serwerów auth valve, 1.5 był uważany za piracką wersję, dlatego powstał proxion, żeby utrzymać 1.5 przy życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy, czyli jednym słowem jarasz się tym, że:

- umiesz rozpoznać skilla od haxa

- jesteś członkiem grupy, która obecnie praktycznie nic nie znaczy. Nie wnikam, ale jesteś twórcą jedynie regulaminu, a cała grupa wraz z stronami głównymi upadla.

 

Granie na 1.5? Nie widzę w tym nic szczególnego. Ja na steam najpierw brata grałem od 2000 czy 99 (sam steam od 00).

 

Nie znam cię, jesteś za krotko na serwerze, jak i forum aby uzyskać admina za darmo. Pokaż co umiesz, a nic nie jest wykluczone.

W obecnej sytuacji skladka na serwer lub 30 linków reklam.

 

[ Dodano: 2011-08-04, 12:40 ]

jako ogarnięta osoba możesz zasłużyć się na wiele sposobów. Pisanie pluginów, poradników etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jarasz się tym

jarać to się mogę nastolatki, które jako metodę dowartościowania wybierają np. multihacka, ja na to jestem za stary i zbyt znudzony, by się jarać czymkolwiek co związane jest z ogólnie pojętą rozrywką, jak np. CS, więc daruj sobie takie teksty

 

jesteś członkiem grupy

członkiem grupy może być praktycznie każdy, bardziej chodzi o to czego kiedyś dokonałem, a nie było to łatwe, tego jednak wiedzieć nie możesz

 

która obecnie praktycznie nic nie znaczy

pozostawienie po sobie czegoś co pozostawiło głęboki odcisk na polskiej i europejskiej scenie 1.5, nie nazwał bym nic nei znaczącym faktem, równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że jakiś fan klub alberta einstain'a nic nie znaczy, oceniając tym samym wyniki samego alberta

 

 

jako ogarnięta osoba możesz zasłużyć się na wiele sposobów. Pisanie pluginów, poradników etc

luz, żaden problem, choć z samym amx'em mogę mieć problemy, bo tej wiedzy nie powtarzałem już kilka dobrych lat

pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc daruj sobie takie teksty

 

zobacz w słowniku wyrazów bliskoznacznych co to inaczej znaczy, czuł byś się lepiej jakbym napisał "chwalił"?

choć z samym amx'em mogę mieć problemy, bo tej wiedzy nie powtarzałem już kilka dobrych lat

Jeżeli nie umiesz, lub nie pamiętasz to nie jest puki co zabronione kopiowanie z innych stron (podając źródło oczywiście) lub przerabianie istniejących pluginów pod patronatem cs-kopytko.pl.

 

Jeżeli jednak potrafisz stworzyć coś dla naszych serwerów, co według Ciebie się przyda i je lepiej rozkręci to jestem otwarty na propozycje.

Wszystko zmierza w 1 kierunku. Lepsze pozycjonowanie strony.

powodzenia

 

 

na razie zamykam, zobaczymy co przyniesie czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×