Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Wojn0

Twój SteamID/IP: 85.198.240

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 08.08.2011 23:22

Powód bana: "Screeny na forum/30min"'

Nick Admina który zbanował: Bogu

Link do screenów 3x : http://www.speedyshare.com/files/29777384/cstrike_polish.rar

Opis sytuacji: Zabiłem kilku CT w jednej rundzie (od razu wszedł temat o pro ns'ach ;] i bogu zrobił mi ss'y)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ss są czyste, ale dałem ci bana ponieważ tacy gracze jak DaVinci mowili, że masz wh a jemu akurat wieże i mam nadzieje że się nie obrazi o to, że użyłem tu za przykład jego osoby. Żeby nie było, że dałem bana bez demka, chciałem wstawić demko z HLTV lecz gdy je pobrałem wyskoczył ERROR i demka obejrzeć nie mogłem. Z przykrością mówię, że należy ci sie ub (bo jestem przekonany, że masz wh).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby demko z HLTV działało już dawno by tu było, lecz nie działa. Wojno nie musisz pisać mi na gg co o tym myślisz albo coś w tym stylu mnie to nie interesuje ile razy dawałeś tu ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malesiak, nie mam 15 lat żeby się w takie "rzeczy" bawić :)wiadomo lepiej się upewnić :) spoko rozumiem

bogu,jeśli Ty się kierujesz "kolegą" DaVinci któremu wierzysz na słowo bo on Ci powie że ktoś "czituje" to Ty go od razu banujesz :) jak Ci powie ze wszyscy ns maja "czity" też ich zbanujesz bez sprawdzenia:)? nie wiem czy dobrze zrobili ze dostałeś admina z takim tokiem myślenia, ale to już nie moja sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli grasz na tej serwerowni od niedawna, to nie możesz wiedzieć ile dla niej zrobił DaVinci. Jemu akurat ufam, i gdyby to tylko on mówił, że masz wh ale płacz był na u@ straszny dlatego dałem ci bana bo myślałem, że demko z hltv wyciągne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziter jesteś i tyle. Jak ostatnio grałem to grałeś na WH 99% ale ja admina nie miałem a na steam nikogo nie było.

A rzeczywiście wszyscy gadali na u@ taki spam zrobili że szkoda gadać i sprawą zajął się bogu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojno, ma trochę racji. Spam na kanale admina ma Cię tylko informować kto ewentualnie oszukuje i trzeba go sprawdzić. Nie rozumiem jak z takim czymś jak wh dla admina (esp) można się jeszcze mylić, ale ok.

 

Wojno, Nie pisz na przyszłość do mnie na gg w takich sprawach bo i tak nic nie wskórasz. Poza tym masz błędnie ustawione lub nie ustawiony język pod klientem.

 

ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×