Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Misiu

Większy ping przy lepszym necie.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem i mam nadzieje że pomożecie mi go rozwiązać.

Problem mam taki iż wcześniej miałem internet dialog 1mb, i miałem pinga tutaj na serverowni po 30-40, teraz zmieniłem na 6mb myślałem że będziesz jeszcze mniej, a tu nagle mam 80-90 i dość często mnie wywala z powodu pingu, wiecie może jak mogę sobie z tym poradzić?

Z góry dzięki. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodów większego pingu może być wiele. Na pewno nie jest powodem "lepszy internet", no chyba, że jest on z innego, nieprzetestowanego źródła przez Ciebie. U jednych dialog będzie śmigał i ping będzie 10, a u innych po 40. Zależy również od lokalizacji oraz prędkości.

Możliwe, że internet nie ma nic z tym wspólnego.

1.Sprawdź, czy nie masz jakiegoś aktywnego pobierania plików, aktualizacji itp.

2.Włączone firewalle,antyviry i inne programy typu gg (najnowsze gg generuje znaczne obciążenie) - wyłączaj i zobacz czy jest poprawa.

3. Przeskanuj kompa porządnie antyvirem bo możliwe, że jakiś nowy virus Ci spowalnia neta lub go obciąża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też jedna opcja - zwiększyli Ci prędkość, a Twoja linia nie potrafi unieść tego ciężaru. Zwłaszcza, że Dialog to pewnie po linii TPsa, więc wszystko jest możliwe :) Sprawdź czy np. na speedtest.pl masz ZAWSZE fulla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, może być tak jak mówi malesiak. Masz dobre łącze, ale na przykład modem, czy tam instalacje masz słabą i transfer bardzo obciąża się przy wyłapywaniu sygnału i internet jest jeszcze bardziej zamulony niż był. Ja miałem neta 5 mb, dorwałem nowy modem i mi do 12 skoczyło na momencie. To wszystko zależy od Twojej instalacji, mówię Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedyś miałem duży ping też 90-100 a miałem "neo 1 mb" zadzwoniłem do nich poprosiłem o zmniejszenie pingu i o dziwo wykonali to co pozwiedziałem.Włączyłem cs'a a tu ping 20-30.Więc mo żliwe że u ciebie tez tak jest !.;)

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×