Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Haneczka1985

CSK squad

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Informuje ze na dzien dzisiejszy w sklad csk wchodza osoby takie jak : Bialy Jelen, r oraz 666 keep suport slipknot. Na oku mam jeszcze kochasiaaa lub Squika. Prosze odezwijcie sie do mnie. Nasz sklad widze tak:

 

.Bialy Jelen

.r

.666

.kochasss lub squik (jeszcze nie wiem ktory bedzie chcial)

.HaNkA / petrus (petrus stwierdzil ze bedzie grac okazyjnie - a szkoda)

 

Co wy na taka propozycje? Od biedy moge byc CL i napewno sie tym zajme ale mam slaba znajomosc ustawiania meczy oraz ogarniecia ESL:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić 2 składy? 1 lepszy i 2 słabszy? Co Wy o tym sądzicie, bo np: gdyby nie było kogoś z 1 składu to ktoś z 2 mógłby go zastąpić. + mając własny server można grać 1 na 2 skład i ćwiczyć rózne TAKTYKi na graczach, a nie teoretycznie na "ścianach" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może by tak zrobić 2 składy? 1 lepszy i 2 słabszy? Co Wy o tym sądzicie, bo np: gdyby nie było kogoś z 1 składu to ktoś z 2 mógłby go zastąpić. + mając własny server można grać 1 na 2 skład i ćwiczyć rózne TAKTYKi na graczach, a nie teoretycznie na "ścianach" :)

Moim zdaniem powinno być 7 graczy max. Powody dla których podałeś że można zrobić 2 składy są troszkę głupie, dlaczego ? Jest coś takiego jak mIRC gdzie szybciutko można znaleźć sobie mixa/spara/cw.

 

Nigdy nie miałem CLa-kobiety ale mam nadzieję że to będzie udana współpraca a nie tylko "cukierkowanie". Jako gracz liczę również na dobrą zabawe na ts/vt z innymi ludźmi z klanu i 100% zaangażowania na meczach i treningach.

 

Haniu i nie wstydź się, pytaj śmiało jak czegoś nie będziesz wiedziała. Ja osobiście służę pomocą i myślę że osoby z klanu też Ci pomogą jak będziesz tego potrzebowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo to tak na początek ja gram pod nickiem Simple (666 ..-dla zabawy to proszę zmienić) :D

Ta tak pogramy parę mixów jakoś się ciupke zgramy zobaczymy co i jak..kto na kogo się nadaje.

Bardzo dobrym rozwiązaniem było by wybrać mapke klanową i wymyślać dla każdego taktyke (jak się naistawić itp)dla ct i tt..

Wymyślimy taktyki to zaje*iscie by było wgrać BOTY . Tak boty na server klanowy na czas treningu niby są głupie ale możemy przy nich sprawdzić nasze taktyki i ogólnie (to dużo daje ) ..noo narazie tyle POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa składy będzie można zrobić potem. Na razie niech będzie dobry chociaż jeden skład. Nie ma jeszcze dobrze pierwszego składu, a już piszą o drogi, o boże.

r dobrze mówi, znaleźć CW, czy mixa na mIRC'u to góra 5 sekund więc nie widzę potrzeby tworzenia drugiego składu, przynajmniej jak na razie.

I jestem takiego samego zdania, że team max. 7 osób, jak dla mnie najlepiej. Pięciu stałych graczy i dwóch na rezerwacji, którzy również znali by sposób grania klanu, czy tam taktyki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moi kochani ale spalil mi sie komputer :/a dokladne podobno zasilacz, dopiero w poniedzialek lub wtorek znajomy mi kupi bo ja sie na tym nie znam:/ Przepraszam za moja nieobecnosc ale wynikla z winy komputera. Wszystkich ktorzy chcieli cos na steam prosze o pisanie na forum na pw. Zaraz jak dostane ten zasilacz startujemy z csk. Jak tylko bede mila okazje to odpisze. Do wtorku :)papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że gdy żonka będzie miała na popołudniową zmianę, to będę dostępny :) Zatem jeżeli znajdzie się jakiś angaż w roli "rezerwowego", to możecie na mnie liczyć :) Chętnie coś postrzelam. Oby tylko była jakaś osoba, która potrafi, zna się lub lubi kombinować z taktykami... Dobrze gdy jest osoba z jakimiś pomysłami - lepsze czy gorsze - nieważne, bo zawsze jakiś będzie pasować i nie będzie to gra "FFA" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×