Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
siwydym

Skarga na Hanke

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skarge na Hanke.

Akcja wygladala tak ze gralo kilku cziterow no i by temu zaradzic napisalem do hanki by wbila i zbanowala. Ale nie odpisywala wiec za kilka min napisalem "co ty kurwa robisz pol ns z haxsami gra a ty co robisz , gowno " cos takiego. Ta rozmowa byla na czacie steam.

Na serwerze bylo tak jak na tym screnie http://i55.tinypic.com/20jiicm.jpg, a nastepnie tak http://i52.tinypic.com/1040tg7.jpg.

Według mnie nie powinno sie mnie banowac na serwerze za rozmowe na czacie steam, w ktorej poniosly mnie emocje...

 

A oto wszytkie moje screny podczas pobytu na serwerze:

http://www.speedyshare.com/files/30042387/calosc.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na prawdę tak było, że pół serwera biegało z czitami, to owszem, miałeś prawo się zdenerwować jeśli admin nie reagował.

Ale za pewne doskonale wierz, że wulgaryzmy na sieci są zabronione, nie ważne czy to na steam, czy na forum i jeszcze do admina.

Wydaje mi się, że 4 godziny to nie jest wieczność i możesz cierpliwie wyczekać tego bana, bo według mnie dostałeś go słusznie. Admini to nie CYBORGI nie zrobią wszystkiego naraz, to jest tak samo człowiek jak i Ty, nie wiem czemu wiele graczy tego nie rozumie. Wam wydaje się, że to jest tak. Jest 10 cziterów na serwerze, admin wejdzie i jak w 3 sekundy ich nie zbanuje wszystkich to jest złym adminem. On musi sobie najpierw sprawdzić, czy gracz faktycznie zasługuję na bana, czy ktoś go w konia nie robi, to nie jest wszystko takie hop-siup.

Według mnie powinieneś uzbroić się w cierpliwość i wyczekać bana, a ta skarga według mnie nie ma najmniejszego sensu. Na tych 2 screenach z konsoli nie widać nic, co miało by Cie obronić przed banem, przynajmniej jak dla mnie ; )

 

Tyle z mojej strony (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to nie jest obowiązek admin być na każde zawołanie graczy. Jeżeli nie miała czasu albo chęci to nie jest jej problem. A jeżeli ty nie potrafisz ładnie poprosić tylko pokazujesz swoje 0 kultury to nawet ja bym cię olał. A jeżeli przeszkadza ci każdy cziter to proszę złóż podanie siedź 24h na serwie i pilnuj ;D

Według mnie skarga bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale halo, co innego olać kogoś, a wejść na serwer i zamiast kogoś czitującego zbanować to dać komuś za obrazę. Za przeproszeniem to po ch.. wam jest ten admin, jak wolicie banować kogoś za obrazę, czy szpanować na tym jeb.... czacie, że macie admina zamiast sprawdzić czy ktoś czituję.

 

Ale za pewne doskonale wierz, że wulgaryzmy na sieci są zabronione, nie ważne czy to na steam, czy na forum i jeszcze do admina.

 

Co ty pie.......? Po pierwsze ortografia. WIERZ? OMG, co typ. Po drugie od kiedy WULGARYZMY NA SIECI? są zabronione i co z tego, że do admina. Twoje słowa świadczą o tym, że stawiasz adminów ponad innych graczy, czym zarazem się wywyższasz. I gdzie w regulaminie serwera jest napisane, że nie wolno bluźnić na steam? Ale wy wiecie lepiej, więc nara panie.

 

PS. Wiem, że za powiedzenie prawdy dostanę jeszcze bana, ale szczerze mówiąc mam to w du...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prk, a Ty to chyba z choinki się urwałeś? Czepiasz się ortografii, a co oznacza "pie......." ? Bez wulgaryzmów nie potrafisz się komunikować nawet w sieci?

 

Co do skargi.

Jak zawsze ktoś chciał być fajny i oburzył się na admina. To że ktoś jest online, nie znaczy że siedzi przed kompem i patrzy w okienko STEAMa aby zareagować. Ciekawe ile razy Ty masz włączonego STEAMa a wcale nawet nie masz ochoty odpalać CSa. Jeżeli Hanka wreszcie wbiła na serwer zająć się czitami, to wcale się nie dziwię że poczęstowała Cię takim banem. Twoja rozmowa polegała na ZGŁOSZENIU problemu, który DOTYCZYŁ serwera kopytka. Zatem skoro w tej rozmowie obraziłeś admina, no to jak najbardziej to było słuszne. Twoje płacze nie są tutaj potrzebne i nie mają ŻADNEGO poparcia rzeczowego.

 

Bardziej się tym ośmieszyłeś niż zdziałałeś cuda, panie Detektywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×