Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eXon.

eXon. Bardzo Przeprasza i Się Tłumaczy ^^

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Bardzo Przeprosić.

Tutaj daję coś w ramach przeprosin. Nie robię reklam bo nic nie dają ;)

 

Postanowiłem Pouzupełniać Trochę Te Nasze Puste Działy Na Forum. ;)

 

1. [Cod Nowy] Obsługa Botów.

2. [Cod Nowy] Exp za Triple Kill + dźwięk!

3. [Cod Nowy] Jak zrobić menu.

4. Call of Duty: MW Mod [uPDATE]

5. Qesty Do Nowego Cod'a [CoD MoD by QTM.Peyote - NEW !]

6. [Cod Nowy] Admin Menu - v 1.5

7. Klasy Do Nowego CoD MoD'a.

8. [Cod Nowy] System Monet.

9. [Cod Nowy] Sklep za Monety Zintegrowany Z Systemem Monet.

10.

 

Dodam więcej tylko to troszkę trwa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle nas cieszy Twoja aktywność w poradnikach i widzę, że robisz to dla własnej satysfakcji! :) Bardzo szlachetna postawa i godna powielania pod tym kątem. Niestety jednak nie chcę, aby ktoś taki jak Ty adminował w nagrodę na serwach. Byłeś podejrzewany o CZITY, dostałeś SS'y i ich nie wrzuciłeś i ściemniasz, że coś tam nie widać, że ich nie masz, że cuda cudawianki.

 

Jesteś potencjalnym oszustem (cheaterem), więc za "przepraszam" nikt Ci nie wybaczy bycia frajerem, czyli cheaterem. Może nim nie jesteś, ale gdzie są SS'y?

 

Oczywiście decyzję podejmie Petrus, ale moje zdanie jest negatywne i nawet milion poradników mnie nie przekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, podzielam zdanie malesiaka, grałeś na czitach i jeszcze admina chcesz ...? Sam pomyśl jak to wygląda...

Kolejnym dowodem na Twoje oszustwo jest ban Twojego SID na BL'u : http://www.blacklisted.pl/app2886,tomigun-steam_0:1:36979480.html

 

Myślę, że to już wyczerpało temat ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy zauważyłem, że jesteś aktywny na forum pisząc poradniki, pluginy itd.. Ale to co tutaj przeczytałem mnie zszokowało..

jak już napisali moi poprzednicy niczym nie zasłużysz sobie na admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam. co do Bana na BL'u. za to podziękujcie poprzedniemu właścicielowi [mojemu bratu] ponieważ kupił steam 2k10 i dał mi go coś na poczatku tego roku i nie wiedzialem nawet co to blacklisted bo nigdy nie odwiedzałem tego serwisu. co do BL'a kończy się w tym miesiacu jezeli dobrze to rozumiem. przepraszam jeszcze raz a w sprawie ss'ów dogadałem się z Arturro i powiedział ze ss;ow nie dawał. z Petrusem też rozmwiałem.

 

EDIT.

nie robię tego dla adminowania na serwerach tylko za UB i przeprosiny za moje lagi ktore spowodowały zbugowanie pluginu ScreenShot.

bardzo przepraszam ale widzę że nic tutaj po mnie.

będę musiał chyba zakończyć karrierę w CS'a i pomaganiu przy forach. zacznę pisać pluginy oraz tworzyć szablony ponieważ tam przynajmniej nie wrzucą mnie na stronę gdzie zgłasza się oszustów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×