Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

reset + zmiana ilości expa

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wbiłem ostatnimi czasy na kilka serwerów COD i zauważyłem jedną prawidłowość. Wszędzie ludzie mają bardzo małe lvl tzn. max w granicach 30.

Myślałem, aby zamiast obecnego moda dodać [COD nowy], ale to nie ma sensu bo to nie od tego zależy, a nasz obecny mod jest unikalny bo modyfikowany przeze mnie. Poza tym działa w 100% co u codmod jest rzadkością.

Co myślicie o odblokowaniu standardowych ustawień tzn. wyłącznie :arrow: pluginu na max hp, a umiejętności będą jedynie ograniczone liczbą punktów, które dodamy.

Proponuję na danie 1 expa za kill oraz 3 expa za podłożenie lub rozbrojenie paki ( tak jak dodawane są fragi normalnie). Obecnie za to jest 100 oraz 200 pkt co stwarza problemy przy dużych lvl. Co ważne, takie rozwiązanie zwiększyło by jakość gry.

 

Przy takim rozwiązaniu niezbędny jest reset lvl. Więc proszę o informowanie stałych graczy, aby się wypowiadali w tym temacie. Nie chcę, aby reset nastąpił a gracze, którzy nie udzielają się na forum byli nie poinformowani.

 

 

Liczę na duże zainteresowanie tematem ^^ a teraz na ligę mistrzów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm trudno powiedzieć...

Z jednej strony to dobrze, bo levele tak szybko nie idą w góre, ale z drugiej strony jak za wolno będzie szło to też niedobrze ;/

No niby to prawda, że duże levele zniechęcają, ale i tak będą pewnie grały 'no lify', którzy nabiją spory level w porównaniu do pozostałych. Wtedy jak wejdzie nowy gracz i zobaczy, że tyle już gra, a dalej ma niski to go to zniechęci.

Kiedyś, czyli przed ostatnim resetem było idealnie. Levele szły wolniej niż teraz, a max był 201. Niby sporo, ale jak sie miało 50 lvl to już można było takiego kolesia spokojnie pojechać, a na dodatek było ograniczenie do 100 pkt w hp. Pamiętam wtedy ten serv szczycił się sporym zainteresowaniem i bardzo często był pełny.

Osobiście naprawdę nie wiem co było by najlepsze...

W każdym razie reset byłby dobrym rozwiązaniem, ale przy okazji warto coś zmienić i może pododawać jakieś duperele np. itemki ;D

 

mi starsza zajęła telewizor i ogląda jakąś telenowele ;/ może załapie sie na drugą połowę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale większość graczy w ogóle nie patrzy, że gracz ma 400 lvl i 250hp, po prostu odstrasza go fakt, że ma aż taki lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował max lvl np 150 ale ex za kila po 5 ? Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koza Ty wogole na codzie nie grasz, ale gdyby bylot e 3 expa to ja bym 212 wbija z miesiac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram misiu aktualnie, ale na tej sieci jestem ponad pół roku, po za tym przez pewien czas grałem tam ( jakis 1 miesiąc,2 ) I jestem za resetem. A pro po przy 3 expa za killa nie wiem czy wbiłbyś 212 w rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 exp za killa to jednak troszkę za mało ;/

Długo by się wbijało 1. level, już nie mówiąc o wyższych

tak z 15 by było ok...

i max level mógłby być 201, ale punty by przybywały tylko do 151 lvl i wtedy było by lux ;)

do tego max w hp mogłoby być tak z 70

Ja bym jeszcze proponował, żeby przy okazji resetu dodać jakieś fajne itemy, albo przynajmniej troszkę pozmieniać działanie ówczesnych. Do tego można by zmniejszyć ilość hp na start w klasie generał z 200 chociaż na 160(to i tak najwięcej ze wszystkich klas), ponieważ byłby od początku nie do zabicia.

No i jeszcze chciałbym żebyś kiedyś, gdy będzie Ci się chciało wkleił jakiś inny model m4, bo z tego się jakoś dziwnie strzela ;)

Przed resetem można zrobić reklamy na pozostałych servach kopytko i zarządzić wielkie otwarcie ;P

Na początek mógłbym wziąć tam adma.

pozdro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie taka jest istota tej zmiany, aby było mało expa i zbliżyć COD z łatwością zabijania do BF2.

 

Mało exp = rzadsze rozdawanie punktów na umiejętności dzięki czemu wszystko inne będzie mialo nowe znaczenie.

 

Teraz już nie będziesz liczył, że masz 300 lvl tylko będzie temu odpowiadał 30 lvl. Poza tym będzie widać przynajmniej różnice między klasami, jeden ma to, a drugi inne. Przy tej ilości przy większym expie jak był do tej pory to po 100+ wszystko się jednało, a jedynie umiejętności zadawane itemami były miażdżąco różne co odstraszało graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz rację, sam już przestałem tam grać, bo bezsensowne nabijanie fragów stawało się nudne.

Zrób jak uważasz, mi tylko zależy na tym żeby ludzie grali na tym servie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja proponuję trochę większy lvl :) Może 99 czy tam 100? Jednak 30 to trochę mały :] I jak decyzja, będzie ten reset ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset nie potrzebny zmniejszyc hp, inta i bedzie ok... Bo ludzie, ktorzy grali sporo sie napracowali... wiec bez sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset lvl dobra ale nie 1 exp za fraga.Myślę że jak kiedyś był lvl 201 to był ok.I do tego sporo ludzi grało,a taki mały exp pogorszy tylko sprawę,mi też chodzi tylko o to aby sie grało jak za starych dobrych czasów,bo lubię ten serwer.Gram na nim od początku i szkoda żeby się zmarnował:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ernest, zrozum, że jeśli wchodzi nowy gracz na serwer i widzi 15 graczy z 180-200 lvl to odechciewa mu się grać. Bo nawet jeśli wysoko lvl'owiec jest tzw " Botem " nie umiejącym grać to i tak zabije każdego pro hajta do 50 lvl... To się mija z celem... Na takim serwerze reset lvl'i powinien być np. co 3-4 miesiące, ponieważ później gra traci sens.

Jak dla mnie powinno być tak, że lvl bije się długo i ciężko, ponieważ ktoś kto wbije już ten np. 100 lvl ma świadomość, że na prawdę ciężko było go wbić i ma z tego jakąś satysfakcję ; )

Ja uważam, że za killa powinna być 4 expa, za HS'a (jeśli się tak da ustawić) 6-7 expa, za podłożenie paki co najmniej 12...

 

Co prawda, nie gram w ogóle na tym serwerze, ale chce żeby graczom nie było ani ciężko, ani łatwo, ale żeby ten serwer miał jakkolwiek sens... Chyba dobrze wiecie o co mi chodzi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem jako gracz ze sporym stażem. Róbcie z lvl'em co chcecie może 1 rakieta wreszcie nie będzie zabijać 3 gości za 2 ścianami. Jednak Petrus błagam daj albo kolejke map bez vote albo ograniczenie by mapa nie mogła występować częściej niz co 7 map przy czym wywal jednego ratsa (w głosowaniu jest 5 map i zawsze jak jest rats to on jest). Gra w dziennym trybie wyglada "rats > west > eldorado > rats 2 > west big" żeby nie powiedzieć że z jednego ratsa zmieniają na drugi i z westem to samo.

 

Osobiście gram saperem na 162 lvl bitym solo od 1 lvl. Jestem jednym z tych najstarszych wiekiem graczy chyba. Jak nie słyszę, że min nie można stawiać w przejściach by nie blokować ludzi ze swojego teamu (dla innych to jest nie stawianie min w ogóle) to jest jakiś cud. Petrus jesteś rozsądny chłopak to zmień parę rzeczy o których wspominam i być może będzie o niebo lepiej niż jest.

 

Gratki pomysłu z ochroną na początku rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem reset + dodatkowo exp został zmieniony na 5 za killa i 8 za rozbrojenie/zaplantowanie paki.

Co do pkt doświadczenia wszystko zostało ograniczone do 40 pkt, jedynie szybkość do 30.

Zablokowałem poza tym możliwość wybierania mapy w kółko tych samych. Teraz można wybierać wszystkie mapy, poza pięcioma granymi ostatnio.

 

Powodzenia i myślę, że będzie lepiej.

ps, jakby coś to inne propozycje w nowym temacie

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×