Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem w ostatnim poscie prosze o ub.

Lecz nie rozumiem dlaczego H@ zamknal temat.

Ja prosilem o ogarniecie admina ktory mnie zabanował wiec napisałem posta.

Prosze o ub bo nie mam czitow a jesli uwazacie inaczej to zrobcie mi demko czy screeny.....

Pozdrawiam. Scyzoryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś ślepy. Fajne historie opowiadasz, tylko szkoda że to nie ja cie zbanowałem :D

Nie dość, że jesteś tępy to jeszcze czitujesz i to na steam, a na dodatek nie umiesz napisać wg wzoru.

Powinieneś mi dziękować za moją nieuwagę, bo dostałbyś wcześniej bana, tylko nie chciało mi się wchodzić na specta i cie oglądać, bo miałem fajny item :D

 

Zobacz sobie tego bana --->link<---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra moze i nie ty zbanowales ale czitów nie mam kolego

Jesli nie rozróżniasz normalnej gry od gry na wspomagaczach to pozdro..

Jest cos takiego jak demko nie?

Jest cos takiego jak ss nie?

To czemu nie chciales mi ich zrobic pomijajac fakt twojego fajnego itemu?

Bo jestem nowy?

Bo cie ciskalem na mapie?

Odpowiedz mi na to pytanie bo az nie moge sie doczekac odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ja mógłbym napisać skargę na Matka , że Cię nie zbanował wcześniej , bo spamowałem mu o Ciebie przez ok. 30 min ...

2. zostałeś zbanowany przez serwer ...

3. jesteś tępy czy udajesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyrwa ludzie czy jezeli gram na innych serwerach juz ponad rok i mnie nigdzie nie zbanowali pernametnie za czity to wasz serwer jest taki dobry ze znalazl u mnie czity?

Moze powiedziec ze na tamtych tez czituje..

No ale jezli dajmy na to 50 osob widzialo moją gre i uważa ze nie mam czitów to dlaczego dostalem tutaj bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to co napisałeś nie ma sensu. Pisałem że nawet cie nie oglądałem, więc jak możesz pisać że nie rozróżniam normalnej gry od czitów?

A tak nawiasem gdybyś mnie ciskał to chyba prędzej bym cie zbanował, to chyba logiczne? Właśnie co dziwne, mnie jakoś nie ciskałeś i z tego co pamiętam ja cie zabijałem.

 

Dobra jest HLTV, więc wszystko się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie posty nie wniosły nic do tematu... Więc z mojego punktu widzenia chcąc, nie chcąc Scyzoryk powinien dostać UB, ponieważ nie ma żadnych dowodów, ani demka, ani SS'ów. Uważam, więc, że Scyzoryk powinien zostać odbanowany. (Lecz po tym UB trzeba będzie znacznie częściej na niego patrzeć i zobaczyć czy faktycznia coś ma, czy to był zwykły błąd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRIMO! Daj link do demka na swoją obronę...

SECUNDO! Zostałeś zbanowany przez AUTOMAT! Nie admina czy usera czy bota. System ANTYCHEAT wykrył u Ciebie jakąś modyfikację w katalogu i wlepił Ci bana. A-U-T-O-M-A-T! Jakie UB? System dał bana i bez dowodów trzeba dać ub. Gdyby Scyzorowi na tym zależało, to sam by wrzucił demko (niektórym nie chce się szukać, żeby pomagać Ci odkręcić bana), a nie jakieś marne pierdoły pisał.

 

Automat sam nie wejdzie, nie wypowie się i nie da argumentów za banem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick z gry: Scyzoryk

Serwer: CoD

Twój SteamID: 29361811

Twoje IP: 79.163.100.27

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 25.10.11r godz. Około 16.00

Powód bana: Aimbot Detected

Nick Admina który zbanował: Serwer ?

Mam nadzieje ze sie sprawa wyjasni..

I powtorze jeszcze raz nie uzywalem nie uzywam i nie mam zamiaru uzywac wspomagaczy bo cs to dla mnie zabawa....

Ps. Łap:

http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1110251522-de_eldorado-1319548920-1319551020.zip

Tylko eldorado grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za darmo nie dostanie UB

http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=11053

Więc nie wiem ;/

 

//EDIT :

 

z!elony

 

Dobrze, zgadza się, ale z tymi dwoma osobnikami była zupełnie inna sytuacja.

Były na nich skargi, demka, oraz wielu świadków, ta sprawa wygląda zupełnie inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został zbanowany przez "Aimbot Detected". Chyba nie muszę wyjaśniać co to oznacza.

Pro gracz jest w stanie wypłacić 6 bań w przeciągu 2-3 sekund. Kiedy jeszcze grałem w CS'a i byłem w dobrej formie też tak potrafiłem.

Plugin, który jest zainstalowany na serwerze może działać na 2 sposoby :

 

- osoba, która zabije 6-7 osób z HS'a w przeciągu 5 sekund zostaje zbanowana pod pretekstem aima

- osoba, która przez 5 rund wypłaci pod rząd ( załóżmy 35 HS'ów ) zostaje zbanowana pod pretekstem aima

 

Gość ma steama przynajmniej od 3 lat, nie ma bana na BL'u, a gdyby posiadał aima na pewno by miał.

Wydaje mi się, że po prostu przyfarcił, weszło mu za dużo baniek i serwer zbanował go automatycznie.

Gość piszę któryś temat już z kolei, gdyby miał czity od razu zrobił by wyjazd na inny serwer i tam czitował.

 

Tym razem UB dostaniesz, ale jeśli sytuacja powtórzy się ponownie, zostaniesz automatycznie zbanowany na sieci i na forum...

 

Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×