Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ShakuR

[dust2 only] Screeny by Biały Murzyn,

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co rozmiary mają do tego... poprostu jeb**lem w jpg zeby byl szybszy upload... bo chcialem wczesniej wbic...;)

 

Bedzie UB czy nie bo nw czy mam czekac... ?

 

Pozdrawiam Bialy Murzyn.;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz SS wyglądają na zmodyfikowane, daty są różne - co najmniej o 20 sekund.

Na prawdę, screeny o formacie JPEG wrzuciły Ci się szybciej, o ile...? O 3 sekundy góra.

Widzisz, sam sobie narobiłeś problemu, SS są modyfikowane więc UB na pewno nie dostaniesz.

 

Close.

 

 

EDIT ://

 

Otwieram temat na prośbę autora :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za otwarcie tematu.

 

No wiec tak:

 

Pierwsza sprawa; dlatego godzina jest inna, gdyz nie patrzylem nawet na ss-y, bo wiem ze sa czyste i napisalem ze w godzinach takich i takich, nie wiem o ktorej.

 

Druga sprawa; zmienilem rozmiar , gdyz upload w jpg maksymalnie trwal 15 sekund, zmienilem teraz na poprzedni rozmiar. i trawalo to rowne 6 min,ale robie to dla goscia wyzej.

 

Pozdrawiam i prosze o ub.!

 

http://www.speedyshare.com/file/M3TwV/murzyn.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, SS mają różną datę modyfikacji. Mogłeś zmieniać ich format tak jak mówisz, ale również mogłeś zamalowywać ESP w paint'cie czy jakimś innym programie.

Sprawę zostawie Petrusowi, ponieważ nie wiem co zrobić w takiej sytuacji.

 

Wydaje mi się, że ban zostanie, ponieważ SS zrobione przez admina nie powinny być modyfikowane w żaden sposób tylko wystawione od razu na forum zgodnie ze wzorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z!elony "Wiesz co, SS mają różną datę modyfikacji."

 

Powiem tak; dodalem takie ss-y jakie mi zrobiono.

 

z!elony "Mogłeś zmieniać ich format tak jak mówisz, ale również mogłeś zamalowywać ESP w paint'cie czy jakimś innym programie."

 

Jak juz mowilem format zmienilem dla szybszego uploadu, a jesli chodzi o "ESP" to nie wiem, ale jak widac ss-y dodalem kilka minut pozniej ( 1.Ogarnięcie sie po banie, zmienienie rozmiaru ss-ow, upload, dostosowanie sie do wzoru)

 

No wiec, tak jak mowisz poczekamy na "Petrusa", mysle ze bedzie jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, wiesz w ogóle co to jest data modyfikacji...? Kliknij PPM na SS, wybierz właściwości i tam Ci wszystko piszę.

 

Jeśli przykładowo SS został stworzony o godz. 18:00, a data ostatniej modyfikacji jest 5 min później, czyli godz. 18:05, a kolejny SS ma już 18:06 to znaczy, że grzebałeś coś przy tych SS'ach. Data stworzenie ma być zgodna z datą modyfikacji, jeśli jest różnica jedno sekundowa to jest dobrze, a jeśli już więcej to bardzo źle. Na SS jest komunikat : admin ten i ten zrobił Ci SS i dokładna data - i godzina na tym screenie ma zgadzać się z godziną daty modyfikacji, najczęściej jest to różnica kilka sekund, ale patrząc na każdego screena po kolei różnica jest tylko 1 sekundowa, a nie przykładowo 20. I teraz nie udowodnisz nam, czy faktycznie chciałeś tylko zmienić format, czy też edytowałeś SS'a, aby nie było na nim widać WH, chyba teraz rozumiesz o co mi chodzi, nie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam zamiaru juz pisac jednego i tego samego, ale napisze.

 

10:08:38 - data zrobienia screenu

‎2 ‎listopada ‎2011, ‏‎10:10:21 - data modyfikacjii

 

Tak jak mowiłem. SS-y zostaly zrobione... po kilku sekundowej chwili, zminimalizowalem Cs-a i znalazlem ss-y... Jak na innych serwerach grajac kiedys, pomyslalem ze zrobie to samo i zmienie format zeby szybciej zostaly one dane na forum... Jak widac na godzinie. - ostatnia modyfikacja 10;10;21, roznica niecalych 2 min.... , nie wiem, jesli uwazasz tak jak pisales, ze moglem przerobic ssy, w ciagu tych dwoch minut + zmienienie formatu, to by to zajelo napewno wiecej czasu... niemam pojecia ile, nigdy tego nie robiłem... Słowa: "Winny nigdy sie nie tlumaczy" tak mialem iz robic... lecz, wkur*** mnie to , ze gdy ktos gra to odrazu ze cziter.

 

z!elony :

 

Tak, ale data modyfikacji 1 SS była ‎2 ‎listopada ‎2011, ‏‎10:10:21, a drugiego już o 20 min później... Ale dobra, mniejsza z tym :)

 

 

Nervus - jezeli uwazales ze mam czity, to prosze bardzo wejde na serwer i bede gral tak samo jak wtedy.... bo inaczej nie umiem... Mozesz mi robic 10 ss-ow, jak to cie pocieszy...!

 

 

NS nie zawsze jest cziterem.

 

Pozdrawiam , prosze o rozpatrzenie tego postu, i sie porządnie zastanowic, nad jakimikolwiek, zarzutami wobec mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×