Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
tabaluga

odznaka granat HE

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 40-sto dniową przerwę w grze, odznaki mi się zresetowały i gram tak jakby "od początku" czyli że mam 100 hp i wgl żadnych "ulepszeń" (niewidzilność,hp itp.) ostatnio na BF2 zaczęło grać sporo osób tak jak np. sytuacja z dzisiaj, jest mapa fy_snow lub fy_pool_day i gra 9 vs 8 osób.(mapa jest zdecydowanie za mała na tyle a ja jako admin nie moge jej zmienić) a gra wygląda tak :

 

http://imageshack.us/photo/my-images/684/csgranade2.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/685/csgranade1.png/

 

 

czyli ktoś kto ma odznake 007 z granata lub mniejszą, rzuca odrazu ze swojego respa na resp przeciwnika i rozwala kilka osób. zdarzało sie nawet po 5-6 na raz. kiedyś tego nie odczuwałem i nie zwracałem uwagi ale teraz już wiem ja się czują gracze którzy zaczynają grę na BF2 . Pada dużo skarg na chat typu : "*** wez ogarnij HE"

Nie chce przez to powiedzieć by skasować tą odznake tylko np mam propozycję by admini mogli zmieniać mapy. wtedy gdy jest 8 vs 8 lub więcej , nie bd takich sytuacji bo admin odrazzu zmieni mapę na większa (inferno,dust2 itp.). lub zrobi głosowanie.

pozdrawiam. przepraszam że nie zamaskowałem nicków na fotkach ale gracze chyba nie będą mieli mi za złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabaluga ma racje, na małych mapach ktoś tam rzuca HE i rozwala pół drużyny. To jest bez sensu gra.

jestem za pomysłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez popieram pomysł. Mam 007 z he i zdaje sobie sprawę ze to uciążliwe. Niestety jak już poleci he nie mam wpływu na to ile osób od niego padnie a zabronić używać z odznak na bf2 to trochę nie fair. Myślę ze to by było dobre rozwiązanie. (Co do 2 ss nie gralem dzis na tej mapie)

 

EDIT:

 

tabaluga, nie róbmy zamętu o podszywce zrobiłem oddzielny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzK < ito jest przykład uczciwego gracza, wie że dzięki tej zmianie straci ale dla innych będzie lepiej i jest za. Barwo :]

a co do podszywki to mam pomysł taki :

jeśli masz steam to przez następnych kilka dni będę pilnował , gdy nie będziesz na steam to banuje CzK-a który gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio trochę na bf2 i padanie z he na respie było BARDZO denerwujące. Proponuje wgrać ograniczenie takie jak na cod, na co najmniej 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem ostatnio trochę na bf2 i padanie z he na respie było BARDZO denerwujące. Proponuje wgrać ograniczenie takie jak na cod, na co najmniej 10 sekund.

 

Właśnie miałem napisać takie coś jak ty...

Jestem właśnie za tym pomysłem co napisał MaTeK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że propozycja MaTka to zły pomysł, lepszym pomysłem byłaby automatyczna zmiana mapy z małej na dużą, gdy zostanie przekroczona ilość osób. Takie mapy jak fy_pool_day, fy_snow, fy_snow2 to mapy głównie dla grenadierów i po to by mogli nabić odznaki. Ja jeszcze tak nie nabiłem, ale też czasem potrafię rzucić, przyznaję się bez bicia. Wiem, że to trochę nieuczciwe, ale nie chcę ich bezpośrednio zabić HE, tylko obić ich a potem móc ich zabić z broni np. z shoutguna by nabić odznakę. Myślę, że jest ochrona 4 sekundowa i w miarę powinna wystarczeć, bo 10 sekund to można z respa ct (dd2) dotrzeć do respa tt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślę że ochrona 10 sekundowa to zły pomysł , jest dobrze 4 sekundy.

moim zdaniem najlepiej zrealizować propozycje qhaski-ego + admini mogą zmieniać mapy,lub wywołać głosowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ochronę na 10 sec... Chodzi o ograniczenie na granaty (tj. nie rzucisz he przed upływem 10 sec).

 

Co do automatycznej zmiany mapy, to fajnie się tak o tym mówi, ale to nie jest takie proste ;P

Tym bardziej, że ten problem jest nie tylko na małych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, o co Ci chodziło, przecież kiedyś też grałem na CoD'zie, ale taka blokada, to też trochę lipa, bo jak napisałem można w tym czasie dojść na resp przeciwnika np. dd2 i rzucić HE. Wydaje mi się, tak jak wyżej Tabaluga napisał, że można na małej mapie zrobić vote np. zmienić mapę 1. Tak 2. Nie W pewnym sensie rozwiązuje problem, gdyż odznaki się powinno wykorzystywać, oczywiście bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z tym automatycznym zmienianiem mapy po przekroczeniu danej ilości graczy,jest tyle zachodu, to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jak już było mówione dodać możliwość wywołania głosowania i po problemie.

 

Tym bardziej, że ten problem jest nie tylko na małych mapach.

 

MaTeK , z tego co zauważyłem to właśnie tylko na małych mapach występuje ten problem bo na większych jeśli ktoś szybko doleci do respa to przeciwnicy zdąża się rozproszyć i nie rozwali juz po 6 osób (jak to nieraz bywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to chcecie wprowadzić na ten serwer rzeczy z kosmosu, może jeszcze chcecie żeby przy wejściu na serwer spadała wam gorąca kawa na biurko, mleko i cukier...

Każdy narzeka, że jaka to nie jest kapa mapa jeśli jest mało osób. Nie raz, nie dwa widziałem, że na serwerze 18 graczy, pod koniec mapy wchodzi VOTE z propozycją mapy fy_pool_day, czy fy_snow i 15 osób zaznacza tą opcje, każdy się jara tą mapą, ale pograją na tej mapie 2 minuty i już puaczą... Ludzie ! Sami sobie robicie krzywdę, a później puaczecie, to jest na prawdę żałosne.

Ja nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać, ale zastanówcie się nieraz czego tak na prawdę chcecie. Wiecznie źle, wiecznie nie dobrze... - Porażka

 

Co do pomysłu z HE to jestem przeciw, nie po to ktoś wbijał odznakę żeby później nie móc zabić 6 ludzi pod rząd. 4 sekundy ochrony to wystarczająco żeby uciec z respa nawet na małej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MaTeK , z tego co zauważyłem to właśnie tylko na małych mapach występuje ten problem

 

Nie wiem jak ty to liczysz, ale jak dla mnie rats, czy aim_aztec to nie są takie małe mapy..

Róbcie jak uważacie, ja na tle wszystkich serverów na bf2 mam najmniej rozegrane, więc nie chce się wymądrzać. Wydaje mi się jednak, że ograniczenie takie jak na cod to bardzo dobry pomysł, ale róbta co chceta :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah . Dzisiaj tak miałem . Biegał jakiś gości chybaa nick lukasz . i walił z granatów i przy mnie leżało5 gościu zabitych włacznie ze mną . Jestem za tym aby admini mogli wiele opcji np.zmiana mapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos szybko kupuje to dla niego żaden problem z respa uciec w pore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra . Ale np biegną wszyscy w tym samym kierunku na małej mapie i rzucą granata to rozpierdzielą wszystkich . :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sekundy ochrony to wystarczająco żeby uciec przed he z respa, ale admin powinien mieć możliwość zmiany mapy. Nie mam sensu grać w 17 graczy na fy_pool_day czy fy_snow. Oczywiście jak jest vote to wszysy wybierają najpierw te mapki a potem tak jak napisał zielony po 2 minutach gry piszą rtv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu z HE to jestem przeciw, nie po to ktoś wbijał odznakę żeby później nie móc zabić 6 ludzi pod rząd. 4 sekundy ochrony to wystarczająco żeby uciec z respa nawet na małej mapie.

Z!elony , mi tu chodzi głównie o to by admini mieli możliwość zmiany mapy bądź wywołania głosowania. Mówisz że 4 s. to wystarczająco , ale odznaka 007 ma taką moc że wystarczy "drasnąć" kogoś kto ma 100 hp , i leży . Mapa typu fy_pool_day jest jedną z bardzo małych , ktoś rzuci HE (ma odznake 007) i oczyści 1/4 mapy, wcale nie musi rzucać na resp.

Jak by na np. inferno rzucił i zabił 4 to bym nie miał sprzeciwów ale mapy fy_pool_Da, fy_snow itp. są za małe jak na 18 graczy.

______________

w vote małe mapy wybierają gracze z wieloma odznakami, bo po prostu mają przewage nad innymi a zwłaszcza na małych mapach , bo np. szybko biega, przybiega na resp zanim jakiś "amator" nie dąży kupić broni. Więc jest awantura i pisanie na chat : "ogarnij się *** " . Najlepszym rozwiązaniem na takiego "bosa" jest oczywiści kampa , więc kampią < po czym znowu awantura że ludzie kampią . W tym czasie na chat nie jest zbyt miło (wielki brak kultury)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wprowadzę Wam vota, ale musicie zapamiętać, że bezpodstawne zmiany mapy bez użycia vota lub zmiana sprzeczna z wynikiem vota grozi utratą admina. Były już takie sytuacje, że admin zmieniał mapy pod siebie. Takie coś nie przejdzie.

 

Co do małych map. Najpierw prosicie o nie, a później macie z tym problemy. Normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×