Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CzK

Podszywka

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dział do tego, ani czy ta skarga coś da ale od pewnego czasu ktoś notorycznie gra na moim nicku. Nie muszę chyba tłumaczyć ze strasznie irytuje mnie ta sytuacja.

 

ip. delikwenta: 85.219.181.117:27005

 

Jak trzeba moge wkleić hltv. Tabaluga tez dziś widział jak usiłowałem "wyprosić" podszywke z nicku. Zanim pojawia się teksty żebym kupił nick będzie po problemie chce zaznaczyć ze problem pozostanie. Gosc zacznie podszywać się pod kolejna osobę.

 

Prosze o stosowna kare dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak potwierdzam że było dwóch CzK-ów lecz niemogłem nic zrobić bo niewiedziałem który jest prawdziwy. przepraszam za to lecz byłem bezradny :/ wiem że czasem jest "ferb zmienił nick na CzK" jak go opierdzieliłem że się podszywa, odpowiedział ferb : "czK to moja postać" . ten ferb to jesteś Ty .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferb to w zadnym wypadku nie ja. Nigdy nie grałem na takim nicku. Obaj mamy ns wiec w tej sytuacji nie mogłeś wiedzieć kto jest kto. Nie wiem czemu twierdzi ze to jego nick kazda odznake i range wbilem ja a teraz jakis typ sobie na nich gra i z tego co widze świetnie sie przy tym bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może razem ze zbanowaniem mam Ci odjąć większość odznak?

 

http://cs-kopytko.pl/psychostatsbf2/player.php?id=1524

 

To IP przegrało 5 x więcej na serwie niż inne IP ;)

Sorki, ale samo napisanie IP nie wystarczy do bana. Zrób ss z konsoli następnym razem

 

status

amx_ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×