Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sasza

Skarga na admina Deve>3

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu grając w cs zbanował mnie admin Deve>3 nie wiem z jakiego powodu napisał że z powodu aktywnego bana a żadnych czitów nie używałem a mógł się ktoś podemnie podszywac prosze o wyjaśnienie całej sprawy bo bana dostałem niesłusznie ''Sasza''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeVe jest bardzo dobrym adminem, wszystko ogarnia.

W Twojej kwestii leży też wyjaśnienie tej sprawy, nie jest to zadanie admina... amxbans (lista banów online) istnieje m.in. dla takich przypadków. Jeśli nie wiesz, gdzie się znajduje, zapraszam tutaj: http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_list.php sprawdź ile jest tam banów na Twój nick i o której godzinie. Jeśli nie grałeś o tej godzinie, o której był ban, wtedy możesz założyć temat odnośnie niesłusznego bana/podszywki pod Twój nick (to drugie to już niestety tylko Twój problem, możesz kupić nick na hasło- polecam, bo nieduży wydatek).

 

Skarga moim zdaniem nie powinna istnieć, bo DeVe spełnił swoje obowiązki i zrobił to, co do niego należało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$!ndbad, Dziękuję za te miłe słowa w stosunku do mnie.

Co do Ciebie Sasza, zawsze jak wchodzę na serwer to piszę , jeżeli ktos widzi cheatera to żeby napisał na u@ , połowa serwera rzuciła się na 2 sprawy :

Gepardos ma aima i Ty , że grasz na aktywnym.

Co do Ciebie pisały mi 4 osoby.

Co do Gepardosa ok. 8 osób , oraz pisali na ogólnym czacie.

Osobiście do Ciebie nic nie mam , ale wiesz jeżeli takie skargi idą na Ciebie to coś z tym trzeba zrobić.

A i jeszcze jedna sprawa , jest to bardzo dziwne , aczkolwiek gdy 1 osoba napisała o Tobie , że masz aktywnego bana to od razu wyszedłeś z serwa i pojawiłeś się 3 mapy póżniej chyba z nadzieją , że mnie już nie będzie.

Więc widząc to jak mi piszą , oraz to , że "uciekłeś" doszedłem do wniosku zbanowania Cię.

Co mnie jeszcze zdziwiło , że chwilę po Twoim zbanowaniu pojawił się gracz o bardzo podobnym nicku do Twojego. Mianowicie "Saha". Sasza - Saha bardzo podobne , nie sądzisz??

Takżę wydaje mi się (wydaje!) , że masz zmienne IP i jak ktoś Ci wstawi bana to logasz na inny nick.

Proszę o wyjaśnienie mi tych spraw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu grając w cs zbanował mnie admin Deve>3 nie wiem z jakiego powodu napisał że z powodu aktywnego bana a żadnych czitów nie używałem a mógł się ktoś podemnie podszywac prosze o wyjaśnienie całej sprawy bo bana dostałem niesłusznie ''Sasza''

 

To nie skarga, a informacja. A więc dziękuję, za poinformowanie o swoim banie ;) Nic to nie zmienia.

Tu nie wyjaśniamy banów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×