Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
l3loodShoT

Zmiana czasu wybuchu C4

Ile sekund do wybuchu C4?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile sekund do wybuchu C4?

    • 30 sekund
      5
    • 35 sekund
      2
    • 40 sekund
      0
    • inne?
      0


4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie wielu graczy się ze mną zgodzi, mianowicie moim pomysłem jest zmiana czasu potrzebnego do wybuchu C4. W lidze esl 5on5 czas ten wynosi 35 sekund a na serwerze only dd2 tylko 30 sekund. Jeśli więc zgrane drużyny mają problem z rozbrojeniem bomby w 35 sekund to w jaki sposób gracze only dd2, którzy nie stosują żadnych skomplikowanych taktyk maja to zrobić w 30 sekund? Uważam ze czas 35 lub nawet 40 sekund zwiększyłby zaangażowanie CT w rozbrojeniu paki.

Z mojej strony to wszystko czekam na dalsze propozycje dla tego tematu.

pozdrawiam.

l3loodShoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to totalnie bez sensu, 30 sekund to jest bardzo dużo, jeśli kogoś nie zaangażuje taki czas, to 10 sekund więcej też nic nie zmieni.

Może od razu dajmy 4 min na rozbrojenie paki... Pomysł jak najbardziej do niczego, niech zostanie tak jak jest, gracze są już do tego przyzwyczajeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

zielony ma racje, 30sek to dużo czasu. Jak ktoś chce rozbroić a nie kampi to rozbroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drużyny mają problem z rozbrojeniem bomby w 35 sekund to w jaki sposób gracze only dd2, którzy nie stosują żadnych skomplikowanych taktyk maja to zrobić w 30 sekund?

 

Zdradzę Ci sekret. Wystarczy zaraz po zaplantowaniu biec do paki, a nie kampić i się ruszyć dopiero jak już paka wybucha lub upomni admin.

 

Przy okazji teksty typu " Nie biegłem rozbrajać bo miałem tylko 20 hp, zabili by mnie" są na prawdę żenujące. To nie jest RL tylko gra. Jak się ginie to nie ubywa Ci hp w prawdziwym życiu i nie warto przedłużać gry czekając aż paka wybuchnie.

 

Nie zostanie nic zmienione, pozdrawiam.

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×