Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sasza

Prosze o UB

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Deve na aimie nigdy nie grałem ani nie dostałem ss i nie rozumie dlaczego piszecie ze gram na aktywnym.Piszecie że niby ''uciekłem'' wyszedłem z serwera ponieważ kolega chciał żebym pograł z nim na surfie może to potwierdzić ''GK The Legend Killer''.A saha to mój brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deve na aimie nigdy nie grałem ani nie dostałem ss i nie rozumie dlaczego piszecie ze gram na aktywnym.Piszecie że niby ''uciekłem'' wyszedłem z serwera ponieważ kolega chciał żebym pograł z nim na surfie może to potwierdzić ''GK The Legend Killer''.A saha to mój brat.

Prozby o odbanowanie piszemy : http://cs-kopytko.pl/viewforum.php?f=90&sid=713d24cbf7fa90ecb1eac905c0eb2c6c

 

Saha twój brat. Jeżeli mieszkacie razem to macie to samo IP , więc zmienne bo także i on by dostał bana. Wczoraj o +22.00 grał saha i spytałem się czy to on ma nick Sasza , więc powiedział , że nie. Spytałem się go czy zna gościa o nicku Sasza i odpowiedział : NIE...

 

Więc nie wiem co Ty chcesz tym wywnioskować , jeżeli tylko kłamiesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Saha ma bana na ip to i sasza w takim razie :D a tak to teraz sobie mozesz mowic ze masz brata albo cos :D a moze to jedna osoba gra na tym i na tym nicku teraz nikt nie dojdzie do tego :D ale skoro "Twoj brat" czituje no to i ty poniesiesz konsekwencje bo nie mozebyc tak ze twoj brat czituje niby i nie bd mial bana bo i ty grasz:D wg mnie zostaje ci jedno skopac brata albo zmienic dostawce neta :D i dla "brata zabronic grac w csa" xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×