Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CzK123

podanie o admina

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera:CzK

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): 0:0:18245179

Staż gry (Minimum 2 lata):4lata

Wiek (Minimum 16 lat): 19

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): 5/6h

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: mialem admina na innym servie wiec tu chyba tez sobie poradze

Znajomość AMXX(x/10): 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:gdzy nie ma adma na servie graja boty itp wiec dlatego

Czy będziesz płacił składki?:[TAK/NIE] tak

Mikro: [TAK/NIE] tak

Kontakt gg: 6359542

Polecający admin(Jeżeli wpiszesz w tym miejscu nick obecnego administratora otrzyma on dodatkowe 10 dni gratis czasu trwania usługi:MaAtEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na BF2 już dosyć długo , a jakoś nie miałem okazji cię zobaczyć w grze ani razu. Nie masz odpowiedniego czasu spędzonego na serwerze , a po piśmie zaczynam wątpić że masz 19 lat.Pograsz trochę dłużej na tym serwie i ci się znudzi, a przecież nie o to chodzi. W tej sytuacji sorry ale jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK widziałem cię sporo razy na servie ogólnie dobry gracz ogarnięty myślę że da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś tu nie rozumiem.. Gram tu prawie rok od początku na nicku CzK dziś na forum dołącza typ o nicku CzK123 i podaje jako nick z serwera nick na którym ja gram. Drogi CzK123 czy nigdy nie wydawało ci się dziwne kiedy wchodziłeś na serwer ze masz jakoś dziwnie dużo odznak na starcie? Albo ze mimo ze grasz jak sam napisałeś 5/6 godzin jesteś w top15 serwera bf2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaszczycony, że dałeś mnie jako admina polecającego mimo, że Cie nie znam i mimo, że poprzekręcałeś mój nick :D

Dobra, a tak na poważnie to jestem na NIE. Najwyraźniej chciałeś ukraść cudzy nick, a poza tym nie masz nawet wymaganych godzin...

CzK radze kupić rezerwacje nicku, tym bardziej, że to dużo nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×