Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

Propozycje od KmL'a

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, to już zalezy od Petrusa. Jak dla mnie lepszy byłby wykres banów ponieważ to one są własnie wskaźnikiem działalności admina na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za godzinami

Co do niesłusznych banów to znam wiele graczy co nawet niewiedzą co to jest forum , zazwyczaj to 10-cio latkowie .

Np. ja mógłbym takich 5 zbanować w jeden dzień (niesłusznie) a oni by tylko się zasmucili bo nie wiedzą o takim czymś jak "wyjaśnienie bana"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godziny też nie są okej do końca ;) W tym tygodniu siedziałem całe dnie, bo miałem nocki - więc miałbym jakieś 24h w 3 dni :P Ale tj. teraz to długo nie powtórzę takiej ilości :P

 

Ilość banów powoduje wiele niesłusznych... bo zacznie się banowanie na siłę :)

 

Lepiej dać ilość banów do ilości godzin, dzielone przez odwołania słuszne :P

 

Jakieś coś cuś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo kombinowania.? :o

jeśli ktoś wstawi czyste SSy to to też będzie się liczyć jako ban "niesłuszny" .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malesiak, nawet jak ktoś siedzi 24/7 to jego sprawa i będzie miał najwyżej pierwsze miejsce. W rywalizacji właśnie o to chodzi - żeby być najlepszym tzn. mieć najwięcej godzin, a Ty narzekasz, że 24 h w 3 dni nabiłeś xD

 

Jeśli chodzi o ranking zbanowanych graczy, to jest to zły pomysł :

 

Nieraz wchodząc na serwer jest 8 cziterów, z tego 3 ze zmiennym IP i admin banuje 100 razy w przeciągu jednej godziny, a nikt nie zrobi z 1 godziny grania 5 godzin, więc to będzie bardziej sprawiedliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ranking zbanowanych graczy, to jest to zły pomysł :

 

Nieraz wchodząc na serwer jest 8 cziterów, z tego 3 ze zmiennym IP i admin banuje 100 razy w przeciągu jednej godziny, a nikt nie zrobi z 1 godziny grania 5 godzin, więc to będzie bardziej sprawiedliwe.

 

Ale własnie o to w tym chodzi, aby pozbywać się cziterów. Nie ważne czy mają Ab, zmienne IP czy nie. Chodzi o to, żeby się ich pozbyć.

Ja już się nie wypowiadam.

Jestem za tym aby był ranking z banami, bo jak już pisałem własnie one odźwierciedlają pracę admina na serwerze. nie ważne czy banują kogoś kto wchodzi 100 razy.. Ważne, że banuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×